Výroční zpráva 2012

Výroční zpráva za rok 2012

Jménem celého vedení clubu bych chtěl poděkovat všem co něco udělali pro náš club v roce 2012

Náš club má v součastné době 16 členů a jenom jednu ženu – proč !

Nejdříve řeknu co se nám za tento rok povedlo a na co můžeme být pyšný. Povedl se nám dobře zorganizovat ples a jeho výtěžek se nám po letech trošku zlepšil a byl dán na Norsko – club se potom v dubnu vydal na Bakkan myslím že se to povedlo ale to je jen můj dojem. Cesta autobusem měla svoje klady i zápory ale bylo to podle mě super.

Tak jedeme na první závod našeho clubu a musím říci že někteří hned na poprvé to mají na háku, ale to se pletou budou platit. Na webu je síň hanby a tam budu vkládat ty co nás mají na háku. Závodů se účastnili jen jmenovaný borci a to Vojta, Jirka, Fanda, Zikmund, Pepča, David a Zdenda. V před večer jsme si udělali jako vždy pohodičku

První clubový závod v plavané o titul mistra prutu konaný na Soutoku u Toužimi byl po stránce organizace dobře připraven. Dobře jsme pojedli i popili, děkuji Marušce a Fandovi za přípravu jídla. Mistrem se stal Jirka Šlechta ještě jednou blahopřeji.

Za další někteří naši členové jezdí na závody tady v okolí a reprezentují své teami a club. Chranišov, Mezirolí, Kynšperk a Riviera a jsou úspěšní vždy se umístňují na předních místech. Také jim děkuji.

Trvalo skoro měsíc než se dohodlo kde bude závod ve feedru, vyhrála Utviná na Soutoku. Jedeme v pátek a je to pohoda jedou jen věrní členové. Maruška koupil nový kotlík na vaření a tak se poprvé vařil clubový gulášek, Maruš ten se ti povedl. Večer byl v pohodě pojedli jsme a popili a dobře popili, proběhli i nějaké sázečky a bylo to dobrý. Vznikl nový team a to Tichý…

Zpráva z oslav Fischstar clubu. Hlavní závod “ 20 „

Náš club měl nádhernou oslavu a to 20 let, je tady někdo tak dlouho. Opravdu super závod který byl tím nejlepším z clubu, vychovali jsme takový závodníky jako F 1 Tóth, Dohnal více mistr ČR ve feederu, Bramas team účastník II. ligy ve složení Mlčoch, Stejskal, Špička a samotář Broft. Závod byl na super úrovni vyhrál náš Zikmund a naši bývalí členové podcenili nás amatery. Ale mi nejen jedli a bumbali. mi se věnovali taky sportu a to konkrétně malé kopanééééééé. F.C. v nejlepším výběru proti zbytku světa si dovolilo pohrát tak že jsme vyhráli 4 : 1 pro nás…….

Při slavnostním vyhlášení bylo překvapení číslo 1 Josef Panocha skončil posledním místě a z  hrůzou zjistil že jeho mistr je Jiří Klein – to je na mrtvici. Večer byl OK promítali se šoty za 20 let clubu a na nich zářil náš Panča. Jinak oslava clubu byla dobrá až se všichni shodli na tom že se vše povedlo na velkou „1“ Všichni co se podíleli na organizování zaslouží poděkování a největší náš prezident Vojta a Maruška Lexu… Děkujeme

Další velkou akcí clubu byl okoun cup který se pořádal na Hracholuskách, jelo se už v pátek byl zajištěn penzion kde byl prakticky náš hlavní stan. Večer byl jako vždy o dobré náladě a oslavě víkendu. Ráno byli všichni po Hracholuskách rozptíleni ale nic moc to nedělalo. M. Rais. Stal se  vítěz a ostaní všichni byli druzí. Hezký závod.

Prezídium uspořádalo clubovou večeři, místo zajistil Pepa a to v restauraci Na blbým místě, oproti loňsku byla účast zase jen pro nás, stále stejný členy – škoda. Přišel i náš Ondra a tím to bych mu chtěl popřát hodně zdravíčka, pohody. Je škoda že se někteří stále straní akcí pořádaných clubem.

Poslední akcí roku je naše rybyáda na kterou chodí stále ti samí lidi, chce to lepší účast. Není nic lepšího než během svátků kdy jste přežraný si udělat krásnou procházku okolo řeky. Je třeba něco udělat pro svoje zdraví.

Dále si myslím že naše kronika a webové stránky jsou na dobré úrovni a proto se zase musím pochválit.

Naše stránky za rok navštívilo 7 342 lidí a to s celé evropy.

Zpracování pro letošní rok navíc připravil David a proto mu děkuji za zpracování všech dat. Naopak rypák a dřevák roku je udělován skoro objektivně. Chce to opravdu dát někomu kdo si to zaslouží – recese je to ale hlavní. Chce to ale našeho Dřeváka taky udělit to kdo si ho zaslouží.

Stále jsou členové co se moc nezapojují, proč. Asi nic nezkazí.

Ale také musíme říci co se nám nepovedlo –

Někteří nenosí nášivky clubu, kdysi byli průkazky, trička a mikiny které nemají všichni. Co s tím ??? Vyhlášení nejlepšího rybáře clubu je opravdu problematické.

Stále se nám nějak nedaří opětovně naše střety a závody natáčet na video a fotky, jsou taky poskromnu. Kdysi všichni dychtili po videozáznamu ze závodů a dnes nic, škoda.

Na výroční schůzi by se měli přednést a navrhnou nějaké změny k dobrému. Stále věřím a doufám že náš club je ten co žije asi nejdéle v ČR.

Co nás asi čeká, myslím nové prezídium clubu které bude zvoleno.

Já mohu jen naznačit a doporučit co by se mohlo udělat v roce 2013.

– Určitě organizace plesu, občerstvení, kvalitní tombola – výtěžek určitě na Norsko.

– Připravit naše clubové závody plavačku, feeder cup, hlavní závod, okoun cup, clubovou večeři, rybyádu, to je základ našeho clubu.

– Zkusit zajistit clubové mikiny, nášivky a samolepky clubu. Propagace je malá.

Jěště jednou všem členům clubu děkuji za to že ten to club žije, má stále svoje kouzlo a patří mezi nejstarší club v ČR.

V.Majoroš

Prezidet clubu