Výročí 20 let F.C.

Úvodní slovo

Tak jako na všech revírech po vlastech Českých, tak i v Karlových Varech se u vody scházejí příznivci Petrova cechu. Někteří chodí rádi sami a jiní se s oblibou mezi sebou poznávají a po dobu strávenou čekáním na záběr si krátí poklábosením s kolegou. Postupně si na sebe zvyknou a začnou chytat spolu. Po ukončení lovu pak padají slova jako “ Dnes jsem tě pobil “ , nebo “ Vyhrál jsem 5:3 „. Toto se před více jak 20 lety stavalo mezi malou skupinou rybářů, kteří se takto mezi sebou hecovali. Protože začal být v dílčích vítěztvích chaos, Vojta se domluvil na termínu bratrovražedného souboje na přehradě v Březové a k tomu došlo na podzim roku 1993 tím byl položen základ k vzniku našeho clubu.Ceny pro účastníky byly zakoupeny ze startovného, které činilo 50,-Kč Vítěz byl navíc odměněn titulem “ Pán Mistr Rybář „ a takto po dobu jednoho roku, t.j do dálšího závodu, oslovován ostatními účastníky. Poslední pak obdržel listinu ve které bylo sepsáno “ Desatero „ poviností vůči Panu mistrovi. Tohoto závodu se zúčastnilo pět rybářů, Vojtěch Majoroš, Petr Horák, Vladimír Majoroš, Štefan Karabinoš a Karel Jech. Příští rok se klání konalo na přehradě Jesenice u Chebu. Tam již přibili další tiší blázni a to Ondrej Gurin, Petr Tóth, Jiří Šlechta, kterým nevadila recese a popichování. Ceny se díky lehce vyššímu starovnému zkvalitnily a zbylo i na občertstvení. Celé setkání se prodloužilo z jednoho odpoledne na víkend. Majitel povinovací listiny získal důvod těšit se na příští rok. V roce 1996 se dohodlo že se uspořádá konference za účelem oficiálního založení clubu.  V té době nás už bylo kolem 15ti rybářů dychtících po titulu.Dohodli jsme se na podmínkách členství, zvolili název, určili si vyši měsíčního poplatku na ceny, poháry, pohoštění, které činí 100,-Kč a našli si v hasičárně azyl ke clubovým schůzkám ve stanovených termínech. Tak vznikl 30 března 1996 “ Fischstar club “ Karlovy Vary Odhlasovali jsme si funkce prezidenta, jednatele, pokladníka, kronikáře, zapisovatele, strážce vlajky a kuchaře.

Z původního závodu se stal Hlavní závod a k němu přibyly další závody v plavané,ve vláčení, a další veřejné závody z nich jeden byl vybrán do celkového hodnocení úspěšnosti. Na základě tohoto se členové dělí do třech lig. Na konci roku je pořádaná žranice, kde nižší liga hostí ligu vyšší. byly určeny hodnosti dle nachytaných ryb za kalendářní rok : Rybář čekatel(nově příchozí člen), Rybář packal, Rybář teoretik, Rybář praktik a již zmíněný Pán Mistr Rybář . Protože jsme všichni vynikající rybáři, stalo se, že hodnosti pozbyly důležitosti a zaměřili jsme se pouze na ligy, kde můžeme umístnění na závodech upravit chycením trofejních ryb uvedených v naší tabulce.

Toto vše vyvrcholilo dohodou o zaevidování jako oficiální Občanské sdružení Fischstar club Karlovy vary, pod jehož hlavičkou a za podpory všechčlenů clubu jsme začali pořádat akce pro veřejnost, rybářskou burzu, Rybářský ples, drobný výtěžek nám pomohl ke zkvalitnění clubových akcí. Příspěvek na krmení, startovné na veřejných závodech spojených s ubytováním a v neposlední řadě nákup dobrot a tekutin pro členy. Dokonce se nám v posledních letech podařilo našetřit na zponzorování našich zájezdů do Norska. Vznikly další dvě ocenění v clubu a to : “ Dřevák roku “ “ Rypák roku “ Klubovnu v hasičárně jsme zaměnili za restauraci, protože donáška jídla a nápojů je v tomto zařízení jednodušší. Část našich členů si pořídila vlastní rybník “ KOCANDU „ kde vybudovali za drobné pomoci ostatních zázemí k pořádání všech dostupných akcí. Nemalou radost nám dělali i naši vyslanci na poli profíku. Sice nemají čas na pořádání clubových akcí a proto z clubu odešli. Založili team na feederové závody F1, další členové co si mysleli že musí odjít z clubu založili Bramas team v plavačce. Inu máme v clubu všechny tři druhy rybářů, jedni chodí k vodě, druzí na ryby a třetí pro ryby. Všichni máme rádi recesi, srandu a rybařinu.

Motto clubu : “ Není důležité zúčastnit se, ale zvítězit. „

Ať je září nebo leden fischstar club je jenom jeden.

Fischstar club byl založen jako club příznivců lovu ryb, recese a dobrého jídla, se zaměřením na rybářskou všestranost a účast na rybářských závodech, pořádaných u nás i v zahraničí. V průběhu let jsme dosáhli předních umístnění na závodech po celé republice a dobře reprezentovali i v zahraničí. Například čistý “ hatrick „ člena cklubu na mezinárodních závodech o pohár města Selbu v NSR v letech 1995- 97 , kdy se tento umístnil 3x po sobě na 1. místě. Naši členové se mohou pochlubit i vybornými rybářskými úspěchy na domácích i mezinárodních vodách, vlastníme několik zlatých, stříbrných i bronzových odznaků Českého rybářského svazu, za trofejní ryby.

Zkrácený životopis našeho Fischstar clubu :

1993 – Po celý rok se dohadujeme na rybách kdo je lepší a kdo umí chytil jakou koliv rybu. Jde to tak daleko že se Vojta rozhodl pro souboj všech co se dohadují a proto zvolil závod v rybařině na přehradě u Březové. Všichni se účastnili velice rádi, byla to výzva jako hrom. Byl vlastnoručně vyroben putovní pohár a pro posledního desatero poviností. Každý byl povinen zaplatit 50,-Kč startovné šlo na ceny. Nastal den D je 30 října 1993 a parta nadšenců jde do boje o 1 historický titul “ Pán Mistr Rybář “ V 9 hodin bylo odstartováno a ve 13 hodin bude konec velkého závodu. Povoleno vše podle RŘ ale jen ve svém sektoru, ukaž co umíš mistře. Snaha nás nutí neustále měnit styl lovu na těžko, plavačka,vláčení zkrátka vyzkoušet se musí všechno. Ryba nejde, začíná boj hetcování a provokování kdo to vzdá. Nikdo nechce kapitulovat všichni si věří že chytí. Vláďa pak požádal o navázání menšího háčku a Pišta mu dal kousek rohlíku, hrůza chytil jednoho pstruha duhového v délce 27 cm do konce závodu nikdo nic nechytil a tak se Vladimír Majoroš stal prvním  držitelem titulu “ Pan Mistr Rybář “ Další místa se losovala poslední byl Karel Jech a stal se picmochem mistra. Petr Horák z celého závodu pořídil video záznam který se stal naším pokladem, protože jsme na filmu udělali titulky a vše co ktomu patřilo. Potom jsme se dohodli bylo to super příští rok se to bude opakovat a jěště lépe.

1994 – Po oznámení že se budou konat nové závody tedy jako rodiné a budou omezeny tak se ozvali naši kamarádi že oni taky patří do rodiny a proto chtějí taky závodit. Druhého závodu, který se konal na přehradě Jesenice u Chebu, v druhé polovině srpna roku 1994, se účastnili nový závodníci a to jmenovitě Gurin Ondrej, Šlechta Jiří a Tóth Petr. Měli jsme i nezávislé rozhodčí, kteří byli velmi neúplatní. Na závody jsme jeli už o jeden den dříve, abychom se mohli večer krásně uvolnit, připravit se na velké klání mezi sebou. To se nadále stalo pravidlem a hezkou tradicí!!! Pišta a Jirka si dali mozkovou pohodu ve znamení rumu a becherovky. Hrozná kombinace, večer nás všechny překvapila bouřka zvaná konec světa, o půlnoci bylo vše OK. Jen ráno někteří borci koukali, jak mají všechno mokré. Petr Tóth přijel ráno a mohl si vylosovat své místo, vždy vylosoval forhont což je na jednom z konců palpostu. Bambus tvrdě odmítl svému tchánovi Ondrovi zaplavat a zakrmit místo lovu. Bál se, že by utopil svojí opici. Ondrej si zaplaval sám!!!!!!!! Závody začaly v 7 h ráno a do konce závodu nebylo rozhodnuto, neboď Láďa a Jirka bojovali jako život. Láďa ještě 2 minuty před koncem závodu vedl o pouhý 1 cm před Jirkou, ten však minutu před koncem chytil plotičku a bylo rozhodnuto.Všichni jsme se dohodli že se závod povedl a proto se bude za rok opakovat znovu.Už se všichni zapojili do jeho organizování a stanovili se určitá pravidla.

1995 – Na závody jsme koupili nové poháry pohár pro vítěze a k tomu ještě putovní pohár. Protože závod se začíná stávat prestižní věcí nás všech titul který se získá na jeden rok je opravdu velmi znějící “ Pan Mistr Rybář „ Závody se konali na přehradě Jesenice u Chebu v měsíci červenci. Třetího ročníku se účastnili nový borci a to Panocha, Dohnal a Lexa. Ráno v 4.30h. bylo rozlosováno a závodníci se rozešli na svá místa. Všichni závodníci se snažili chytit nějakou rybu a to z důvodu velkého tepla, ryby moc nebraly ba dokonce se skoro ani nevyskytovaly v přilehlém vodním korydoru.Jen nový borci Panča a Lexoš se dali dohromady a jako starý kámoši se dopustili drobné lsti, kterou přiznali až po několika letech. Na nátlak Vládi který to nemohl pochopit. (Oni totiž trochu nakupovali ryby od cizích úspěšnějších rybářů!). Nádherné počasí bylo nám na škodu. Ryby moc nebraly, ale srandy a keců bylo habaděj. Všichni jsou nadšeni organizací a proto se rozhodli pokračovat zase za rok a to už bude 4 závod naší party která začíná tápat jak se z viditelnit, jaký název.

Vojta –   Petr – Josef    příprava na závody v německu v Schönwald

1996 -Přes zimu jsme nezaháleli a vypracovali stanovi a pravidla nově založeného clubu který jsme pojmenovali “ Fischstar “ všichni se hned stali hrdými členy toho to clubu a zájemců se hlásilo dost, neprošli ale sítem srandy a recese která je podmínkou toho že se hned neurazí. V měsíci červen jsme se hromadně přesunuli na rybník v Mašlově Lhotě kde probíhal závod v lovu kaprů o auto,náš příjezd vzbudil pozornost přijela grupa s auty a caravany ktomu i stany. Někteří kroutili hlavou jak se může taková banda bavit a připravovat na závod, dopadli jsme docela dobře všichni jsme skončili v první 50sátce. Zasadili jsme další tradici našeho clubu. Hradec je bomba závod a hlavně mračka na mozek jak se říká super víkend. V září se  všichni těší na závod, probíhat bude na „Nechranici“ a byly to závody na dva dny: večerní příprava a lov. Byli přijati nový členové a to J.Václavík, M.Šlechta, V.Oplt a M.Machatý. Po prvé jsme koupili sud piva a každý svoje papu. Večer byl plný hudby a zpěvu, zrodila se hymna clubu. Večer bylo absolutně vyprodáno, Pepa Lexů nechápal kam se to dostal, když viděl tu volnost a mozkovou očistu. Jen Vendy si natrhl prdelku a Vojta bral vlasec a jal se šíti. Na konec to Venca přežil neb jel k doktorvi a ten mu na prdelku vyšil krásný ornament! Ráno někteří nechápali svoje utrpení a Ondra pravil,že si právě odpliv asi 5 litru. Krásný noční rej nám byl pro pohodu a ráno bylo skoro všem zle, že i Bambus potupně vrhnul a pak ještě několikrát. Prezident clubu Já I. Pochválil všechny a vyzval je na svá místa. Závod to byl jak o život, jak u koho milí Oplte, Bambusi a Pančo. Pančovo hlaška nenídůůůůůůůůůležitý vyhrát, ale zvítězit nám dodnes zní v uších! Ještě jednu poznámku, kterou dodnes cítí Milhouse jako nespravedlnost! Při dohodnutém ukončení závodu byl jednoznačně na 1. místě, ale protože těsně před ukončením začly jít ryby jak o život, dohodli se ostatní o prodloužení závodu o 2 hodiny. A tak se Milhouse nestal Pánem mistrem rybářem!!!!!!  Celý rok byl pro nás velmi super a proto budeme pokračovat.

Členové FC clubu na okoun cupu  Orlík – Štědronín 1997

1997 – Přes zimu jsme se domluvili že bude výroční schůze a ta bude určovat průběh roku celého clubu. Dohodli jsme se na pořádání dalšího závodu který bude v clubu jako druhý hlavní, bude to “ Plavačka “ Do clubu byl přijat super rybář mistr republiky v plavané Jaroslav Matoušek ze Sokolova. Jsou mezi náma co to umí. Jedeme na první závod v plavačce jsou mezi náma co si dělali naděje na vítěztví, zase to dopadlo jinak. Přehrada Skalka je na to jak stvořená první vítěz závodů je Martin Šlechta. Jedme na Hradec máme clubová trička, clubové průkazy a vlajku. Pořadatelé nás vítají jako jednu znejlepších paret co tam jezdí, to zahřeje. Rozložíme náš tábor a začínáme naše papací hody jako je grilovaná krkovička a jiné dobroty které připravuje naše Maruška ( Lexa ) Závod probíha jako vždy pro nás dobře jsme jěště lepší než loni, Nejlepe z clubu zabojovali bratři Šlechtové a Majorošové – zkrátka umí, Jirka Šlechta z celkovéhé počtu 573 závodníků skončil na velmi krásném “ 4 místě “ Z 15 členů se 13 umístnilo do 50 místa.  A už se připravujeme na náš vrchol a to je hlavní clubový závod. Závody se uskutečnili na přehradě Skalka u Chebu v rekreačním zařízení České pošty. Na večer jsme si připravili super program, pekli jsme maso, které naložil Pišta. Bambus se svým kámošem Vencou hrali na kytary jako Bobík Dylenů a Elvis. Každý člen clubu má svojí sloku hymny a tu musí postupně zazpívat. Skalkou se nesly písně jako: pionýři malované děti, katúša…. Ráno nás překvapil déšť, Bambuko měl vykoupaný červy, ale nevzdal to, šel do boje, všichni jsme do toho šli naplno. Mistr Matoušek prohlásil jak si snáma (vytře prd…. ), ale že prohraje netušil. Závod byl na velmi dobré urovni, každý chce titul v clubu nejvyšší. Naše rybolovná technika dostála velkých změn, všichni zjemnili. Jak na síle vlasce tak v prutech, koupeny byli i 5m plavačky. Mistr v plavané Jarda doufal jak si pohraje s těmi bobkaři, ale jak se říká neříkej hop, dokud jsi nepřeskočil. Byl s toho celý mrzutý, že on majster a je jenom druhý. Neva důležité bylo odreagování od každodeních starostí. Příště Jarouši musíš více ukázat. A je tady  “ Rybyáda “ Jsou vánoční svátky jsme přejedený a pohybu máme velice ba dokonce hodně málo,ležíme u televize a koukáme na pohádky,neustále něco zakusujeme. Něco pro zdravý, máme tady závěr roku a proto jdeme krásnou procházku okolo řeky a to z Lokte n/ Ohří směr K.Vary – Doubí. Je to nová tradice clubu kterou se snažíme udržet co nejdéle.

Výroční schůze clubu v restauraci u Filouse v Otovicích  1998

1998 – Jsme na roztrhání vymysleli jsme zase jeden závod v clubu  a to bude na podzim Okoun cup rozhodnuto bude na Orlíku – Štědronín. Byli přijati nový členové J.Kralíček a M.Rais. Proběhl závod v plavačce a konečně se vítězem stal náš učitel pan rybář  P.TóthZávody v Poděbradech jsou jedny z těch na které jezdíme od roku 1997 do součastnosti. Jezdíme k našemu kamarádovi Milanovi Houžvičkovi který vždy dá celý svůj domek všem co tam jsme,obsadíme ložnici i obývák s dětským pokojem jeho kluci jsou nadšeni. Jdou spát až po půlnoci. Milan pro naší tlupu zajistí autobus a jedeme do vedlejší vesnice na pečené kolena a dobré pivko. Tam se odvážeme proto že zima byla dlouhá a tady se začíná, pár fotek z kroniky a posledích závodů. Naši členové tak jak jim velí tradice odjeli na závody do Poděbrad na lov kaprů. Byli jsme pozváni na večeři k našemu dlouholetému kamarádovi Milanovi Houžvičkov. Jedeme na Hradec a to znamená zase nějakou sázku s Lunou.  Jako vždy jedeme už o den dříve proto že jedou i Luňáci a bude i sázka, jsme hravý. Kapitán luny Karel si plácl z našim víceprezidenten Petrem T. Chlapci zase prohráli. Večer nám Maruška připravil hotové lahudky jako  grilované kotlety,krkovičku,klobásy,zeleninový salát a ktomu bylo pivko, alkohol, nealko a zkrátka udělali jsme si večer zase jako víno. Nejvíce bojovali z pivem a fernetem Ondra a Jožka D. Zbičovali se jako sviňa.A potom je tady hlavní souboj závod clubu o titul který je nedosažitelný pro někoho.  Závody proběhli na Skalce u Bambuči (Starý otěc s Bambukem tam koupili chatu). Posezení proběhlo v kempu Radost a v restauraci.Přijeli jsme už na večer, abychom si mohli trochulinku zabéééékat a popiť. Maruška nám připravoval výborné chuťovky v podobě bramboráků, které byli mňam. Potom byli kotletky na grilu a dobré pití. Nechyběl šopáček to kvůli vitamínům. Večer bylo losování a určení míst k lovu. S přicházející nocí to přepískl Ondra a Vendy, oba byli jako ….. i proto ráno nenastoupili neboť chrupkali jak datlíci. Dohodli se, že nikam nejdou, ale chyba, zatímco Ondra sladce spal, tak Vendy s představou obdrženého obrázku, sebral všechny síly a přišel k vodě, kde chytil rybu a tím nebyl poslední. Závody probíhaly velmi bojovně, jelikož   se Jarda Matoušků vsadil s celým clubem, že vyhraje a když ne, tak z jeho rybářské prodejny udělá krásné květinářství. Celý závod lilo jako z konve a Jarda bojoval jako lev. A taky vyhrál! Cheb si oddychl, že mu i nadále zůstává prodejna s rybářským náčiním. Na podzim proběhl okoun cup na Orlíku a zase nechtěně vyhrál Machatý který má štěstí, paroháč. Bude konec roku a to už jdeme jen na rybyádu z Lokte a je nám všem dobře.

1. Výprava clubu na Španělské Rio Ebro 1999

1999 – V lednu proběhla výroční schůze a bylo schváleno jak budeme postupovat dál. V měsíci v březnu někteří naši členové měli naplánovanou první velkou výpravu v barvách clubu a to na posvátné místo sumců ve Španělském “ Rio Ebro „ v oblasti Meqinenzi a Matarani. Více v sekci společné výpravy clubu. Potom nás čekala cesta na zahajovací závody roku, jako vždy do Poděbrad. U Milana na baráku, věnujeme nějakou pozornost a večer se přesouváme na pečené kolena a dobrou pijádu. Závody dopadli dobře někteří si jdou pro ceny. A máme tady clubový souboj o titul v plavačce Mistr prutu, obhajil P. Tóth potom jsme se inviduálně připravovali na nej závod clubu. Závody proběhly na Nechranici a bylo to fajn. Zase jsme spali v autech, stanech a karvanech. Naše kuchařka „ Maruška“ Pepča Lexů, nám připravil dobré čufty, klobásy, steaky a vynikající zeleninový salát tak zvaný Šopák. V kuchyni mu pomáhali Martina a Marek ( dcera a zeť  Já II ). V předvečer závodů na nátlak celého osazenstva a hlavně Ládi, museli Panocha a Lexa přísahat na clubovou vlajku, že už nebudou podvádět, tak jako v roce 1995. Závod se jako vždy povedl.Proto se Vojta snažil aby se závod zrušil a opakoval, okleádu má v plavačkových závodech. Nebyl vyslyšen. Na podzim nás nečekaně opustil nejstarší člen clubu Jan Václavík ani se snáma nerozloučil v rybářském nebíčku mu přejeme hodně ryb. Jsou vánoční svátky jsme přejedený a pohybu máme velice ba dokonce hodně málo,ležíme u televize a koukáme na pohádky,neustále něco zakusujeme. Něco pro zdravý, máme tady závěr roku a proto jdeme krásnou procházku okolo řeky a to z Lokte n/ Ohří směr K.Vary – Doubí. Je to nová tradice clubu jdeme Rybyádu. No a je zase jeden rok fuč tak vítej roku nový.

Fischstar club 2000 jdeme na oběd po závodě v plavačce.

2000 – Do clubu byli přijati nový členové a to Jiří Klein, Franta Bauer a hlavně první žena která si nic nenechá líbit a je pěkně ostrá – Jiřina Kleinová.Snad i pro tyto své vlastnosti bez problémů rybaří mazi bandou vlčáků a drží si před nimi svůj respekt! Je výroční schůze a rozhodujeme se o uspořádání plesu je to na nás na členech clubu máme jisté plány které chceme realizovat ktomu je zapotřebí financí. Chceme uspořádat expedici na rybolov do Norska, proto jsme se rozhodli uspořádat v obci Otovice Rybářský ples. Na schůzi bylo dohodnuto že každý se musí zapojit nad své síli. Jde o jméno našeho clubu, vedení pověřilo Jirku K. aby zajistil sál v Otovicích – Intermontu. Zasadily jsme tradici která bude v Otovicích zakořeněna a celé okolí se už v létě ptalo na datum pořádání plesu. Tradičně jedeme na Poděbrady a večer je opravdu super kolena a jiné dobroty, potom pokračujeme na Hradec a tam všem ukazujeme naší grupu. Sme na stříbrňáku tam nás vítá pořadatel H.K. p. Burda kterého jsme pozvali na večer k posezení. Ubytovali jsme se postavily sezení venku, grilovačku a jdeme na to. Odra zahájil naše oslavy střelbou do vzduchu tak zvaně dělobuch, no rána jako z děla. Večer probíhal jako vždy jedlo se pilo a zábava probíhala až do pozdních hodin. Naše prasátko a pivečko je pryč – máho team Luna ale jedou po závodech hned domů tak rozhodli večer ste nás postili dali vše jako kdy bychom byli z FC jedeme domů, dejte 1500,- Kč a prasátko je vaše tak ho snězte,vzaliprachy hamba jim. Večer zábava i pořadatelé jsou u nás jíme a jako vždy……….. Všichni viděli partu která se jen tak nevidí.  Jako tradičně jedeme na naše hlavní závody o titul mistr rybář, jeden den předem, večer nám nový kuchař Fanda Bauer (jinak MISTR řeznický), připravil super žrádelko: např.vinné klobásy, steaky, laci pečeni, což nemělo vůbec chybu! Lexoš s prezidentem popíjeli 7 let starou Whiskey a ráno to bylo znát. Byli to zase Vojta, Láďa, Bambus a Maruška, co večer dokázali bavit celý clubcož v důsledku znamenalo, že se jim ráno nastoupit do boje moc nechtělo. Největší klání předvedli Martin a Baloun, který vedl dlouho, ale špatný závěr ho stálo titul! Velký propad předvedl Tóth, který tímto závodem zahájil svá hubená léta a klesl až na 13.místo! První vítěz který si zaslouží mít zde zmíňku o svém dokonalém vítěztví je Miloslav Machatý, který to to zopakoval 3x po sobě a říkal si  “ Pán okounů „ Na konci roku jsme připravyli společnou večeři pro naše členy a jejich polovičky. Byl to gala večer, velmi povedený večer.Dlouho jsme se tak nepobavily, srandy a hetců bylo snad několik kýblů. Na konec prezident poděkoval a popřál všem v novém roce co se přeje.

2001 – Nový rok nám začal trošku hekticky na výroční schůzi u Filouse v hospůdce nám prezidet dal prohlédnout nové fotoalbum které vytvořil z asi 270 ks fotek celého průběhu clubu. Od této doby už nikdo fotoalbum nikdy neviděl, kdoho má ????? Fanda připravil super kolena a bylo i co bumbat. Prezident zhodnotil celou svou éru vedení clubu a ukončil proslov odstoupením z pozice prezidenta. To byl šok. Po dlouhé době byl prezidentem zvolen Petr Tóth. Uspořádali jsme další ples a byl opravdu na úrovni, nepustili jsme tam nikoho z návštěvníku co si tam nesl třeba pití nebo jídlo, máme vše tak nic nosit nebudete.. Na závody do Poděbrad jako vždy jedeme v dobrém složení jedeme na dobrou baštu a očistec. Naše plavačkové závody pořádáme na rybníku u Carp teamu Ostrov v Hájku. Už tady začínají pochybnosti vedení určilo místa  jak kdo chtěl. Po dobrém boji titul získal Vojta neboli Já I. Letos se nekonal Hradec a tak jsme se dohodli že pojedeme na Poličku – Zikmundovo revír má tam celóó rodinu. Konečně tam poznali pořádnou partu bláznů, všichni tam nechápali mají svůj tábor, spaní, kuchaře, k obědu řízky a ženský co jim podstrojujou Hanka a Martina nesměle jim pomáhá Marek co se tlačí do rodiny k Já II. na Poličce úspěch jsme všichni do 27 místa v dvojicích. Na naše hlavní závody tak jako vždy jedeme předem abychom mohli oslavit krásné výročí našeho kamaráda Ondry alias Bandyho, slavil krásných „6O“ let – club mu nechal udělat krásný nůž z gravírováním “ Na památku Fischstar club “ . Večer proběhl velmi OK, byla muzika, pití, žranice (kolena, steaky, držtková polévka, zelenina) a na závěr náš oslavenec předvedl krásný ohňostroj vlastní výroby.Závody proběli dobře a všichni se už těší na další titul je titul. Jedeme na okoun cup na Orlík a zase bude víkend jako víno, večer v hopodě v pivovaru kde se nám kroutila pěněženka a jídlo nic moc. Ráno začal urputný závod o titul jak říká Milahaus Pán okuňu. Bylo stanoveno že závod končí v 15 hodin na měření do 15,15 hodin jinak diskvalifikace, bože Panča to nestihl byl vyautován nasrán sedá a ujíždí směrem na Vary. Dodatečně mu udělujeme titul vítěze, zase nesklamal nechal se vytočit jak malééé klučina.Všichni doněj dokud je na kaši to je u nás normální kdo nevydrží brečí. Pak už jenom rybyáda která má své mrazivé kouzo jdeme z Lokte až do Varů to je okolo řeky Ohře 9 km tak že musíme do hospody na jídlo a bumbání. Jak se říká zase jeden den v prdel….   Večeře se nekoná protože vedení řeklo že né tak né. Do clubu byl přijat Standa Mlčoch

Členové clubu před výroční oslavou clubu  “ 10 „

2002 – A je tady rok ve kterém budeme slavit a to  10 výročí našich závodů o titul “ Pan Mistr Rybář “ a tak se všichni těší co nám připraví naše velitelství. Výroční schůze proběhla ve víru mírných výčitek na adresu vedení protože vše vede nějak divně. Hlavní bod byl uspořádaní plesu a zajistit tombolu na dobré úrovni. Lístky byli vyprodané hned neboli ihned, čekalo nás 350 lidí kteří se chtěli bavit.Tombola byla tak atraktivní že lístky 3000ks bylo prodáno za 20 minut. Hlavní cena tomboly byla barevná televize. Krásné zjištění naše plesy jsou stále přitažlivější jak to, proto že tombola,občerstvení a obsluha v baru je na úrovni.  První velký závod začínáme jako vždy v Poděbradech jedeme v předvečer k Milanovi abychom večer mohli povečeřet dobré pečené koleno, dáme i pivko k tomu nějaké tvrdé a jdeme spát. Závod je to druho řadé přednější je pohoda a klídek. Jsme dobrý někteří jsi jdou pro cenu. A je tu hlavní závod clubu na jaře plavačka o titul Mistr prutu překvapení roku vyhrál náš ukřičený Karel Ečer. Na začátku června jedeme na 24 hodinovku do Poličky Někteří jeli napřed a jiní jedóóó ke Klainum na chatičku, bude opijáda. Jsme přivýtáni bráchou od Zikmunda, rozlejvá první panáky slivovičky. Dobrý segedín a zase slivovička. Ráno bylo zle jen Vojtovi prééééé mu nesedla grepová limoška co popíjel k slivce. Dalo by se tvrdit, že to byl skoro atentán na Vojtu, grepovka musela být stará jako on. U kauflandu se ho ptala nějaká paní když si právě odplivl skoro 6 litrů. Jesti mu není zle – odpověděl že ne. Ostatní postavili náš tábor, kde jsme měli naší základnu na soutěž v rybolovu. Naši kuchaři připravili večeři a to smažené řízky, ostatní co chodili kolem nechápali co se tam děje? Je to hospoda nebo co!!!! Ono se tam vaří, točí pivo,hraje na kytaru a zpíva. Jsou teamy co zachytají a jiní ani náhodou! Jako Zikmund s Fandóóó. Zato Jiřka a Vojta s krásným názvem svého teamu “ PINDA „ byli dobří!!! Skončili na 22 místě ze 134 teamů. Skoro všichni šli pro cenu a ti co nešli tak se těší na příště, to už snad půjdou. Máme malé výročí „10 ročník závodů Fischstar clubu“ na přehradě Hracholusky. Večer malá předoslava, v sobotu závody a večer oslava jak se patří. Fanda a Maruška připravili super menu a to : uzená žebírka, klobasy, kolena a vynikající zeleninový salát. Večerní oslavy byly nepřekonatelné, Ohňostoj, muzika, zpěv a taneční kreace loupežníka Sarkafarka(Ondra)!!! Ráno se všichni soustředili na hlavní závody. Největší provokater závodů byla Jiřina a její provokace odnesl Viktor, protože v daný moment byl psychicky nejslabší a měl padáka. Nový mistr byl hotový, oslavoval v takovém stylu, že tak dopadnout já, to radši budu abstinovat!!!!! Je to nádhera byt v takový bandě. Nemá to chybu si krásně vyčistit mozek od stresů a jiných hovadin. Pro členy clubu tady máme další významnou soutěž z naší kuchyně, OKOUN CUP proto že umíme chytat i dravce. Jsme rybáři co umí všechno, někteří i vařit. Vyhrál náš Pepanáhoda a stal se  pánem okounů. Potom příšel jen pochod neboli Rybyáda která se jde z Lokte do varů. Jde nás rok od roku méně a méně. Proto si dovilím jmenovat ty co chodí V.Majoroš, J.Lexa, J.Klein, F. Bauer, J. Kleinová, P.Horák.   To bylo vše co pro nás v roce 2002 připravilo vedení.

2003 – Nový rok začíná vždy naší výroční schůzi kde je možnost na celý rok schválit nějaké změny protože ty jsou povoleny jen na výročce. Byli vyhlášeny ligy za předchozí rok a to kdo postoupil do 1 ligy a kdo sestoupil do 2 ligy. Nejlepším rybářem roku byl vyhlášen Standa Mlčoch, někteří ale moc nesoutěžili proč asi. Všichni se musíme soustředit na uspořádání plesu je v Otovicích vyhlášen jako jeden z nejlepších co se tam pořádá. Je únor a ples jsme zvládli na 1 z hvězdičkou, výdělek je velmi uspokojivý. Je duben a příprava na první závod roku a to Houžvičkovo Poděbrady, jedeme už na večer a jak tradice velí jedeme na kolínko a vůbec na dobré papů a bumbání. Jak říka Maruška víkend snů, vyčistí mozek. Je květen a první clubový závod a  je Mistr prutu – titul získal J.Králíček  Dále se připravujeme na velký závod v Poličský kapr je to závod na 24 hodin a jak to vypadá tak i pro nás poslední, je to dobře strávený víkend protože všichni se snažíme dokázat že umíme chytat ryby. Náš tábor jako vždy vzbuzuje pozornost vaří se tam, čepuje se tam, zkrátka je tam pohoda. Po dobré reprezentaci našeho clubu jedeme domů. Závody  proběhly na přehradě Slapy a byly velmi vyrovnané, jako vždy! Všichni byli připraveni bojovat jako lvi. Večer proběhl ve znamení pití a papání. Fanda a Maruška znovu připravili dobré a chutné  maso, klobásy, zeleninový salátek, zkrátka byli to zase hody. Jenom vedení clubu nebralo v potaz připomínky členů, kteří měli námitky na některá místa k lovu a to tím, že se nachází v těsně blískosti kotviště lodí, kde si hrály děti a schvalně rušili. To naplno odnesla Jiřka, která prakticky nemohla chytat. Závody začaly ve velmi dobrém tempu. Chytalo se poměrně dost ryb, jako plotice, cejnci a oukleje. Pak ale přišlo znenadání to, že voda začala velmi rychle padat a to za 1.hodinu skoro 60cm. Bylo to nepříjemné, ryby přestaly úplně brát. V kempu nás sledovalo několik návštěvníku a prohlašovali, že jsme asi profíci, to ale nejsme. Jsme jenom dost dobří. Vyhlášení bylo v restauraci,  kde jsme měli objednaný gulášek a dobré pivko.Po jídle přišlo na řadu vyhlašování závodů. Majitel restaurace viděl křivdu na Jiřce a proto jí udělil titul Miss simpatika. Večer byl zase na nás, protože jedeme domů až zítra, tak se griluje a zpívá. Ráno vstáváme, snídame a balíme, jedeme domů. Ahoj za rok. Pořádáme poslední závod roku  okoun cup jedeme na Jesenici kde je dost velkých okounů, všichni chytají kde chtějí ve 12 hodin je konec potom u Karla je hodnocení vyhrává Standa Mlčoch  Uplně to poslední co se pořádá je rybyáda náš pochod z Lokte do karlových varů, malá zástavka na opečení buřtíku a popití slivovičky. Jako vždy končíme v zátiší restaurace kde se pobavíme a dáme si něco k jídlu, popijeme.Chodí ale málo členů nejde prezident tak nejdou ani jeho blízcí. Jde Jirka, Fanda, Vojta, Maruška, Jiřina, Bambus, Šlechta Jirka. Přejeme veselé svátky a nový rok.

2004 – Je výročka a někteří členové neunesli to co mají mýti v krvy, srandu a recesi. Byli nějak urážlivý, tak jak měla II.liga hostit I. ligu a borci z druhé ligy pohostili své kamarády tak že jim dali chlebíčky a dobré malé pivko. Vzali to jako nemožnou urážku, ale proč ? Hlavní úkol jara ples je to naše ukázková akce, lidí chodí neustále mnoho je vyprodáno. Zajistili jsme tombolu která byla jak se říka “ OK “ připravili jsme občerstvení a jak teplé tak i bar kde bylo vše k chuti. Je konec března je připravená expedice, Dalším nápadem na clubovou výpravu bylo Norsko!!! A bylo to téme na celou zimu. Začali jsme na schůzích dávat dohromady plán cesty, místo pobytu a hlavně cenu. Vedoucím byl opět určen Já II. a Rais. Oba hledali vhodnou lokalitu. Vybrali jsme místo v blízkosti velkého města,  skoro 60 km od Stavangeru s poetickým názvem“ ARDAL “ Na lodi jsme šli na jídlo. Bože to co dokázal sníst Panča a Bambuko to byla hrůza. Dohromady snědli asi 5 kg všelijakých mořských potvor. Po dlouhé úmorné cestě jsme na místě.  yli jsme i světoznámé přírodní  atrakci Prekestolen, což je skála 25mx25mx607m. No hrůza, i já tam byl ale až na kostku jsem se neodvážil. Foukal vítr a báli jsme se abychom neskončili někde v anglii.  Večer jsme byli příjemně unaveni a šli do jemného pitíčka, balantinka, honza chodec, jim beam, slivovička, griotka, rum a jiné dobroty. Fanda nařezal uzený, klobasy, salám, okurky a dal i chleba. Večer byl nazván “ ABBA „ v TV šly jejich písně skoro 4 hodiny v kuse.V táborem se nesl příjemný večer který jsme si udělali, pohoda trvala do raních hodin. Byli jsme spokojeni a dohoda je příště znovu do Norska . V dubnu jedeme na závody do Poděbrad jede nás ale malo nějak se nám vytrácí v clubu recese a hetcování. A oddráží se to i v nechuti někam jezdit. A hlavní závod clubu v plavané se koná na jesenici jěště ráno se dohadujeme co a jak. Vyhrává a mistrem prutu se stává Ládík Broftu. Prezident clubu dovolil a zapřičinil to že se to v clubu bezduvodně začalo kastovat a závidět, to se odrazilo i na hlavním závodě clubu. Tak a jedeme na Hracholusky, kde se konají naše hlavní závody o titul „Pán mistr rybář“
Naše kuchařky Fanda s Maruškou (jak už každý ví jedná se o Lexu)nám připravili zase velmi dobré papu což byla klobásová směs se žampiony, klobásy bez žampionů, drštková polévka, která byla na ráno, pečené papriky, sud piva. A k tomu potoky, co potoky ŘEKY alkoholu i troška nealko nápojů. Koupili jsme nádherný přístřešek, abychom byli všichni pohromadě a v suchu, ale nesplnil svůj úkol. Fopá zase udělal prezident clubu Petr Tóth neboli Já II. ,který nechal losovat místa k lovu a přitom jsme nebyli všichni. Byla to hloupá rozepře, ta pak vedla k dalším problémům které vrcholili. Ráno bylo velmi zle neboť někteří borci se odmítli účastnit úklidu tábora a vyústilo to v ponorkovou nemoc,  budeme jí lečit. Je podzim a jdeme na okun cup konáse na Jesenici a prostoru cempu Karel zase je nejlepší Standa a vyhrál. Je konec listopadu a na schuzi která je velmi nepříjemná protože se tady navzájem osočujeme kdo co udělal špatně a vrchol bylo to že se to svádělo na tak zvané Kocanďáky ale opak je pravdou byli to oni co drželi partu a celý club při životě. Potom prezident Tóth oznamil že odchází z clubu k němu se přidali Dohnal, Panocha, na vážkach zustali Škarban a Králiček. Oznámili že se club rozpadl, Vojta oznamil že ne ten kdo chce pokračovat v clubu tak se dostaví na schuzi která bude za 14 dní. A tam se rozhodne. Club přežil svou velkou krizi. Rozhodujicí schůze bude v lednu.

2005 –Je leden a výroční schůze stanovila nová pravidla a obnovu recese v clubu, schůze se účatnili ti to členové kteří tvoří jádro clubu.
Horák, Gurin, Rais, Machatý, Majoroš, Šlechta, Šlechta J., Klein, Bauer, Špička, Mlčoch, Broft, Kleinová, Ečer, Lexa, Králíček.
Bylo toho na projednávání hodně ale stanovili jsme směr našeho clubu a to je hlavní, první co se muselo udělat bylo zvolit prezidenta clubu zvolili jsme  Petra Horáka a ten si vybral k sobě lidi co se zapojí do vedení clubu. Bylo schváleno výdělek z plesu se uloží a pojede se za něj do Norska, takže uspořádat ples a tombolu, připravit všechny clubové závody plavačku, hlavní závod, okoun cup, rybyádu a posezení s holkama. Potom vyjet na nějaké závody v okolí jako Poděbrady, H.Králové.
Ples se nám velice vydařil a výtěžek byl deponován na účet Norsko 2006. Dále jsme byli na závodech v Poděbradech u Milana a to hlavní bylo pečené koleno a večer plný pohody. V měsíci květen byli uspořádany plavačkové závody a vítězem se stal P.Špička.
Na konci června jsme se dohodli že se účastníme obnoveného závodu v H.Králové a to byla pro nás velmi lákavá nabídka. Jedeme celý club a večer na stříbrňáku to bylo opravdu jedinečný. Zase bylo vidět že jsme tam během závodu bylo toliko hlášek a hetců že chytat bylo pro některé nad lidský výkon ale nesklamali jsme všichni šli pro cenu byli jsme do 35 místa všichni.
Naše hlavní závody o titul Pan Mistr rybář se uskutečnily na s Skalce u Bambuči na jeho chatě kde se všichni moc připravovali na tento závod.Závodu se účastnili Horák, Rais, Machatý, Majoroš, Šlechta, Klein, Bauer, Špička, Mlčoch, Broft, Kleinová, Ečer, Lexa. probíhal velmi bouřlivě jelikož, jsme se hecovali na ráno, kdo ko ho pobije a kdo jak dopadne. Fanda a Maruška nám připravili zase velmi dobré jidélko a to pečené uzené žebírka,klobásy, salátek a k pití bylo pivko i nealko. Ráno jsme se usadili na svá místa a začali jsme tvrdě bodovat. Každý chce být mistrem. Trošku labilní byl náš Karel Čičerů, měl vázky a neustále trhal návázce o dno nebo chytil větev stromku za sebou, okamžitě se všichni doněho začali navážet a byl na mrtvici. O přestávce jsme udělali ohníček, Fanda dal každýmu špekáček a začali jsme si je péci, byla to vzpomínka na to, když jsme byli malý. Bylo to super a chutnalo nám všem. Mistrem se stal Vl. Broft. Některá jména chybí a to proto, že někteří odešli z clubu, aby mohli závodit jako registrovaní borci. Držíme jim palce.
Je podzim a na přehradě Březová pořádáme okoun cup který ale né všichni vzali a jako povinost clubu. Počasí se nám vydařilo pršelo jako s konve a okouni šli docela dobře ale zase jenom někomu titul a vítězem se stal V.Broft. Byl to jeho druhý vítězný závod v clubu.
Jsou vánoční svátky jsme přejedený a pohybu máme velice ba dokonce hodně málo,ležíme u televize a koukáme na pohádky,neustále něco zakusujeme. Něco pro zdravý, máme tady závěr roku a proto jdeme krásnou procházku okolo řeky a to z Lokte n/ Ohří směr K.Vary – Doubí. Je to nová tradice clubu kterou se snažíme udržet co nejdéle protože někteří členové nechodí nebo jdou jednou za 5 let.
Doufám že se nám rok docela vydařil a jsme spokojeni s tím co jsme v clubu během roku prožili.

2006 –  Je výroční schůze a konstatujeme že jsme překonali potíže, club je v pohodě. Prezidet clubu P. Horák přednesl zprávu o dění v clubu a všichni jsme souhlasili v jeho pokračování.
V únoru připravujeme pořádání plesu a výtěžek jde na Norsko, kvalitní tombola a občerstvení bylo na super úrovni což se odrazilo v tom že jsme prodali vše. Jak tvrdili návštěvníci ples se moc povedl.
V dubnu jedeme na pozvání Milana do Poděbrad na závody a dobré pečené kolinko, jezdí nás ale čim dál tím méně. Jedou osvědčený borci Fanda, Jirka, Vojta, Bambus, Standa, Roman, Martin.
Závod proběhl dobře a jako vždy si někteří jdou pro cenu,  po obědě jedeme domů.
Příprava na závod o titul mistr prutu se koná na Soutoku u Toužimi, jedeme na večer a pohoda  jako vždy pečeme masíčko i buřty a jsou snáma i některé polovičky. V noci byla kosa jako sviňa poznali to hlavně ti ve stanu. Závody byli velmi napínavé jelikož se chytlo i několik menších kapříků, vyhrál s. Mlčoch.
Je červen a jedeme na velký závod v rybařině na Račický kanál který pořádá předseda ČRS. Jedme v osvědčené sestavě, založili jsme tábor caravany byli rozloženy a nastalo míchání a příprava na závod. Večeře v hospudce lehká pijatika, následné noční koupání a další blbosti.  Fotogalerie 2006
Byli zde i naši bývalí členové a ti také zabodovali. Odjezd domů v pohodě až nato že Pepanáhoda zapoměl zapojit caravan a jel skoro bez něj.
Konečně nastal den D a je to pátek 8. září v 8 hodin ráno. Jedou opět 4 auta s osádkou 17ti rybářů. Vyrážíme směr Dánsko přístav Hirtshals. Auta jsou vybavena jídlem, pivem i kávou. Abychom se dobře slyšeli máme v autech vysilačky, je to paráda. Každá zastávka byla ve znamení žranice a bumbání. Po krátkém pokecu jsme jeli dál. Měli jsme to spočítaný, takže jedeme v pohodě. Večer jsme v přístavu a vyvstal velký problem. Bylo nám řečeno že buď koupíme lodní lístek za 290 €, nebo jedno auto pojede až ráno v 10 hodin! Jsme kamarádi a proto jedeme všichni spolu. Každé auto mělo přidělěno na cestu 50 € a tak jsme se složili a dali na lístek. Milhaus to domluvil s krásnou hosteskou a jelo neboli plulo se. To udělají jen kamarádi, a proto všem dík. Plujeme v noci, spíme na chodbičkách, kde do nás kope personál, furt někdo prudí a budí nás! Ráno jedem posledních 120 km a jsme na Korschamnu., Chatky jsou po čtyřech. Na lodích jsme po třech.
Potom Vojta a Jiřka připravili pro Fandu milé překvapení, neboť měl narozky a bylo třeba mu dát kamarádský posezení. Připravili jsme kulturní místnost a všem členům rozdělili úkoly pro radost všech. Fanda dostal i malé dárečky. Flašky jsme mu vypili hned (aby se mu cestou domu nezkazily!) Byli chlebíčky a chuťovky. Zábava do brzkého rána. Na konci expedice byli vyhlášeny závody lodí v lovu ryb na hmotnost. Bylo nachytáno skoro 300 kg ryb.
Je konec září a jedeme na Skalku na Cetnov kde se konají naše hlavní závody o titul clubu. Jedeme všichni je to boj který nezná mezí. V penzionu jsme obsadilo vše co se dalo a Maruška zase peče, vaří a smaží zkrátka musí nám chutnat. Pitího mraky a bylo to znát na některých že Milhaus. Stávající mistr Broftík taky jenom titul a nic jiného, škoda že neobhájil. Závody začaly za bezvětrného počasí, které se během hodiny změnilo na vichřici a déšť. To nás ale nedradilo, stanovy říkají, že závody se konají za každeho počasí, a to dodržujeme. Po závodech se všichni vytratili jako pára nad hrncem a jen zdravé jádro jmenovitě : Maruška, Bambus, Marťas, Milhouse zůstali a do brzkých ranních hodin dopíjeli vše co teklo a šťouchali si do koulí dokud slunce nevylezlo nad obzor. Takovou radost z kulečníku jsme my jmenovaní již dlouho neměli. A stlo se co se stává jednou za dvacet let závod a titul získal M. Rais.
Úplně to poslední co se stalo byla rybyáda clubu a šlo nás docela dost, Bambus vzal i malého Pepču a ten šel  z Lokte až do Varů. Bylo sněhu tolik že jsme místy museli volat frezy. Poslední zastávka byla v restauraci U draka kde jsme pojedli a popřáli si vše nej v novém roce. I malý Pepča si nenechal vysvětlit že v hospodě se palačinka balí jinak, nezájem nezabalili jak chtěl tak jí nejedl.

2007 – Rok začal docela vlažně výroční schůze byla v restauraci u Záhorských protože Filous prodal hospůdku a odstěhoval se na jižní čechy. Byli vyhlášeny ankety clubu a vítězové se těšili z udělených cen. Jako nejlepší rybář clubu byl vyhlášen S.Mlčoch, rypák roku K.Ečer a dřevák roku byl udělen P.Špičkovi. Potom se vše podřídilo k uspořádání našeho plesu občerstvení a tombola byli zase super, výtěžek jako vždy na norsko. Na ples chodí stale více a více lidí.
Závod v Poděbradech se letos vypustil, nebyl vhodný termín. Následuje náš první závod clubu a tím je plavačka, někteří jedeme už v pátek jelikož je grilovačka a lehounká pijatika. Ostatní přijíždí v sobotu ráno, závod se uskutečnuje na rybníku ve Kfelích u Ondeka. Standa měl pěkný úlovky kapr 80cm a amura 86 cm no ale na vítěztví to nestačilo. Vyhrál V. Broft zeťák Standy a jak říka pustil si do rodiny pěknou kunu.
V polovině září něktří členové jeli na Ebro si chytit sumce, ten se nepodařil ale chytli pěkný kapry a okouny s candátama.                     A následuje náš hlavní závod clubu o titul nevětší.
Pro velký úspěch jedeme na Skalku a to do penzionu v Cetnově.
Máme malé výročí 15 závody našeho clubu, večer bude malá oslava protože ráno se bude odehrávat nelítostný boj o přední místa v clubové tabulce, celkového vítěze clubu. Na slavnostní večeři nám vedení clubu připravilo pro každého půlku pečené kachničky a knedlík se zelím. Závody probýhali dvojkolově a to sobota a něděle výsledky se pak sečetli, bylo to znát na nervozitě něktrých borců.
Došlo k několika chybyčkám ale vše dopadlo dobře a musíme se tím probrat až do konce, některým nesedí jak se závod boduje. Výsledky celého klání do poslední chvíle nikdo netušil o to bylo větší překvapení kdo je vítěz.
Vítězem se stal náš Pepa zvaný NÁHODA (Maruška)                                                                                         A je tady úplně poslední akce clubu a to je okou cup probíhá na Březové a vítězem se stal nováček Klíma zachytal nejlepe.  Je škoda že to byla poslední akce clubu co připravilo vedení v tom to roce, vypustila se rybyáda, vypustila se večeře. A čekalo se na nový rok s výroční schůzi. Z odstupem času se tento rok dá hodnotit jako jeden z nejslabších co se týče clubu – jak tvrdí Bambus anarchyje musí být.

2008 – Je leden a výroční schůze je tady aby zhodnotila minulí rok. Prezident Bambus přečetl zprávu a stav pokladny. Rozdali jsme ceny clubu jako Dřeváka roku obdržel Roman Stejskal a Rypáka dostal Standa Mlčoch a jak se říká bylo to doma v rodině.
Začátek závodní sezony jsme začali jako vždy v Poděbradech u Milana kde jsme si večer dali kolínko a na závěr dobrou palačinku. Závod proběhl jako vždy někdo chytil a někdo ne, jinak ale vždy někdo jde pro cenu tentokrát Standa a bambus.
Na první clubový závod se jede na Skalku k Bambučovi, někteří jedou na večer a jiní přijíždí k ránu. Večer byl ve znamení dobrého pití a papání. Rání závod proběhl nečekaně dobře specialisti na plavačku jako Standa, Špíca a jiní se nestačili divit jak Pepanáhoda ničí jejich naděje na mistrovský titul Vítězí Pepanáhoda. A je tady krásný den pro naší Jiřinu v červenci přivedla syna na svět a mi jí všichni přejeme všechno nej, nej…….
A máme tady druhou svatbu v clubu náš člen Roman se žení a vyvolenou stala dcera Standy. Byli pozváni i někteří členové a přejeme hodně štěstí.
A je to tady. Uběhli dva roky a jedeme do Norska – Korshamn na nás čeká..V Norsku jsme přesně o půlnoci ve městě Kristiansand auty na Mandal a Korshamn.Ráno posnídáme a hned vyrážíme na moře k lovu vytoužených tresek, mníků, polaků a koček .  Večery jsou krásně teplé a slunečné, sluníčko zapadalo až v 11 večer. Maruška dělal grilovačku kolínko,masíčko,ryby no zkrátka samí mňamky.V chatě č. 15 u Vojty, Pepči, Karla a Klimošky měli jako vždy českou pečenou kachničku se zelím a dobrou Plzní. Přišel poslední den a začínáme balit, moc ryb jsme nenachytaly ale srandy a heců  bylo na 2 roky do předu.Věříme že do Norska pojedeme a to se vyplatí.Cesta domů proběhla v pohodě a v klidu jsme všichni a zdraví. Fotky z norska a cesty v Galerii.
Nastala  ta hlavní doba je tady náš hlavní závod clubu titul je nadosah všem. Hlavní závod clubu se uskutečnil na Labi v obci Mlékojedy a po dlouhých letech byl připraven na vysoké urovni jak po technické tak i hospodářské. Pro všechny členy bylo připraveno několik druhů pokrmů tak i nápojů jako pivečko v samochladicích sudech,tak i nealko. Večer byl plný krásných melodií, které všichni pěli skoro až do rána. Večer proběhlo losování a označení startovních míst. Jako rozhodčí byli určeni Václav Mlčoch a Bříza zelaná. Oba podlehli v tom vedru alkoholovému opojení, ale jinak dobrý. Dokladem je natočené video a po dlouhé době se dá dokladovat, jak jsme na tom byli. Závodů se účastnilo jenom 12 členů! Omluvená byla Jiřka, která je na mateřské se svým synkem Milánkem, ale přesto se přijela na nás podívat. Závod probíhal velmi dobře, někomu to šlo a někomu ne. Velký vliv mělo počásí, byl zrovna nejteplejší den v roce, smůlu měl prezident Bambus I. Zase získal obrázek.
Všichni byli nadšeni letošní úrovni jak po závodní tak i po zásobovácí stránce.
Smutné bylo to že se nepořádal okoun cup protože byl absolutný nezájem o něj, ptáme se proč !!!
Vedení nepořádá ani večeři, no něco je zase špatně na schůzi se musí zeptat co ???
Poslední akce clubu je rybyáda a skoro nikdo nejde jde to nejsilnější jádro clubu a to Vojta, Fanda, Zikmund a Klimoška. Přejeme všem do nového roku vše nej…………………

2009 – Náš preziden Bambus I. Přednesl celoroční zprávu o dění v clubu. Jak řekl všechny úkoli jsme si splnili. Byli rozdány ceny clubu Dřevák Stejskal, Rypák Mlčoch Pak proběhli volby a novým prezidentem byl zvolen Vojta – Já I. Bambusovi děkujeme za to že vedl club skoro 4 roky.

Dále jsme organizovali ples který nám dává základ na zájezd do Norska, povedla se tombola, občerstvení a vůbec ples byl na super úrovni. Hodnotíme na čistou 1.

V březnu oznámili členové Mlčoch, Špička, Stejskal a Broft že odchází s clubu aby se mohli plně věnovat závodně „ plavačce „ Doufáme že se novému teamu Bramas bude dařit.

Jedeme jak velí tradice na Poděbrady k Milanovi, dáme dobré koleno, popijeme a pokecáme z Milanem. Náš Bambus dal rozhovor i naši TV Vydrám a někteří šli i pro cenu, ta není důležitá ale pohoda a relax je více.

První závod clubu v plavačce se koná na soutoku u Toužimi, jsme tam už navečer papu a bumbání se Fandovi moc povedlo. Večer se náramně povedl Milhausovi a Bambukovi pili a zpívali skoro do rána. Ráno pohoda a klídek, závod se rozjel velmi dobře. Všichni se snažili nachyta co nejvíce ale na Fandu nikdo neměl jeho amur 70cm a skoro 4 kg ho hodilo na první místo v prvním závedě roku.

Někteří naši členové jezdí po místních rybářských závodech kde se setkávají z kamoši na poli závodním. Úspěchy jsou střídavé ale úspěšné obsazujeme vždy přední místa i první.

Musím se zmínit o našem prezidentovi který v tomto roce slaví krásné jubileum „ 55 „ let proto hodně zdraví a rybářského štěstí.

Hlavní závod se konal v měsíci září a to přesně 4 – 6.9.2009 na krásné vodě “ Štědronín – Orlík „ Na závody jsme připraveni dobře. Vezeme grill a přístřešek, Fanda a Maruška nám připravili dobré masíčko a zeleninu, protože je zdravá. Někteří borci jako Bambus a jeho věrný společník Milhaus, po požití různého a chutného pití, přešli do pěveckého útoku na všechny co už dělají hají. 1.místo P.HORÁK 2.místo M.MACHATÝ 3. místo J.ŠLECHTA 4.místo J.Lexa 5. místo J.Klein 6 místo V.Majoroš 7. místo J.Klíma 8.místo F.Bauer dostal obrázek z povinostmi panochy. Po vyhlášení a předání cen např.Maruška prohrál sedmihvězdičkovou Metaxu s Milhausem, mašle team zase vyhrál nad baklekli teamem 5 l. fernetu. Potom jsme šli fandit do hospody našim fodbalistům proti slovákům, jenom náš prezidet hlásal, že je jedno kdo vyhraje protože po matce je slovák a narozen v česku. Večer pokračoval dobrou náladou, kterou zase potvrdil Bambus a Milhaus, kteří slavili skvělý úspěch. Martin náš víceprezidet to natočil a dáme do videogalerie. Jinak foto v galerii. Už se těšíme na rok 2010 Dále se v našem clubu rozrustáme do krásných věkových kategorií. Náš dědek JOSEF ( Lexa) oslavil „ 50 „ blahopřejeme.

Club po dlouhé době pořádáme clubovou večeři s našema holkama kde jim poděkujeme za výdrž s nám a dáme květinku z lásky. Večer byl super najedli jsme se a dali i dobré bumbání, probrali jsme všechno kdo co chytil a zvoral. Holky slibivaly že nás nebudou pouštět na ryby tak často.

Poslední akce clubu je rybyáda jde se 27.12. a někteří si nesou salátek, řízeček, bagetku a jiné pochutiny.K pití kávičku, slivovičku a Jakesona.Zastávka je v zátiší kde po obědujeme a pokračujeme domů. Tento rok se nám docela vydařil, hodně štěstí v novém roce přeje FC.

Naše  Maruška – Pepanáhoda – kuchař 1. tř.

2010 – Započal nám rok s číslem 10 a jsme u Záhorských kde probíhá naše výroční schůze clubu.  Prezídium pozvalo na schůzi i bývalé členy a někteří přišli, byla jich většina. K pohoštění byl gulášek, rohlík a na závěr byl tatarský biftek z topinkou. Vše bylo schváleno a zapsáno, většina investicí jde na norsko – Bakkan Wahl.

Únor bílý pole a ples sílý, ples je v plném proudu, občerstvení na úrovni, bar, výčep a tombola byla super. Bylo vyprodáno a začali k nám jezdit i z větší dálky jako Kladno, Kadaň jsme rádi že máme dobrý zvuk v okolí. Ples končil skoro až v ráno ve 4 hodiny.  První závod našeho clubu o titul Mistr prutu se koná na rybníku bramas v Hroznětíně. Naše Maruška nám připravil velmi milé překvapení, tábor byl na takové úrovni že čuměli i čumilové. Maruška připravil gril, žebra od Fandy, sálát, pivko a alko i nealko. Tento večer byl jeden ze super večerů našeho clubu. Byla i vatra kde Zikmund za večer spálil skoro 20 kubíku dřeva. Závod byl taky povedený vyhrál náš Zikmund, hodnoceno všemi jako super večer clubu. Další povedený závod byl ve feedru který se konal na Hráchách na Butově, večer byl jako vždy na úrovni dobré zábavy, kde proběhla přísaha nového člena Zdenka a potom byla i lahvinka bumbání.Závod byl moc dobrý protože se nachytalo docela dost ryb, vyhrál náš číčer. Dále se musím zmínit o našich členech co jezdí po závodech tady v okolí jako Mezirolí, Chranišov, Kynšperk, V.Hleďsebe. Vše tam je vidět naše nasazení jak v hetcování tak i v lovu, pro ceny taky chodíme ale přednost má vždy pokecání z kamarády a sem tam panáček trocha alka.                                                                               A je tady hlavní závod clubu o titul Pán Mistr Rybář závod se koná na přehradě Slapy – Nová Radině, vše zařízeno ubytování, jídlo jako večeře, snídaně, oběd. Večer v hospůdce u kámoše proběhlo losování míst a určení přeně jakse bude postupovat. Jenom rypák roku neustále rýpal a stále si na něco stěžoval (Šlechta Jiří) změnil i stanoviště závodů. Během závodů to moc nešlo a tak někteří borci na startovních místech byli v pod vlivem alkaholu, zapíjeli Pepčovo vnučku Zuzanku. To bylo panáků a cocacol, byl i dobrý oběd který se servíroval až k vodě. Vyhrál náš Zikmud který ulovil na 190 ks ouklejí a stal se Mistrem, po vyhlášení výsledků v hospůdce byl večer plný zábavy někdo bumbal, někdo hrál aftamaty, kulečník, fotbálek a večer končil v raníchhodinách. Po snídani jsme jeli do přístavu kde byla pro nás připravená výletní loď krásná projíždka po Slapech se povedla.

Je konec září a jedeme do Norska na Bakkan je to na severu Norska bude to pro nás nové tak vysoko jsme jěště nebyli. Jedeme přes noc ráno jsme v přístavu a naloďujemese potom si na lodi dáváme snídani. Prohlídka lodě a potom odpočinek v kajutách. Večer jsme v Oslu nabíráme směr Bakkan jedem v poklidu přes noc, ráno jsme na statku u Bena a ten nás ubytovává v domku který patří jenom nám. Chytáme krásné ryby a makrely jsou tady skoro kilový, všichni jsme nadmíru spokojeni. Bedny jsou naplněny a pokračuje náš program, je i bál. Po krásném týdnu a plni zážitků pomalu balíme a ráno razíme směr Oslo a loď na Dánsko. Cesta byla v pohodě a dohoda, bylo to super našetříme a jedeme na Bakkan.  Dále se musím zmínit o tom co se nepovedlo, byl to okoun cup protože nám zamrzli všechny vody zima přišla velmi brzy. Nepovedlo se ani posezení někdo chtěl a někdo ne. Nebyla ani rybyáda zkrátka někteří začínájí býti nějak líni. To se musí změnit a to v roce 2011 nesmíme dopustit. Tak že ahoj zase za rok, jsme rádi že se clubu daří stále aktivně žít.

Náš  Ondrej  Gurin  a  kamarádi, přípitek na dalších  70  roků

2011 – Výroční schůze clubu se koná v restauraci U srubu, naše nové místo na schůzování. Prezídium předneslo zprávu a výsledky clubu za loňský rok. Prezident poděkoval všem kteří se zasloužili o clubovou prezentaci. Byli uděleny ceny clubu, byl přjat do clubu J.Panocha a P.Klíma Pořádáme ples který nese číslo 12 to je krásný. Je vyprodáno, tombola je super, občerstvení na 1 a sto hvězdiček, bar a výčep jsou taky na úrovni našeho pořádání. Zábava trvala do 4 hodin do rána.  Při odchodu nám hosti děkovali za pěkný večer a doufají že za rok nashledanou. První jarní závod clubu je o titul mistr prutu a jedem na soutok u Toužimi, večer postavíme tábor a Maruška nám připravil TV na MS v hokeji a Fanda zase něco na zub pečené žebra, zeleninku. Pracují všichni jinak dostanou přes gule, večer pohoda při hokeji se někteří i sázejí ale jen náš prezident ne tvrdí že je jedno kdo vyhraje po otci je čech a po mamce slovák tak že je v pohodě.  Závod byl velmi dobrý a ryby šli taky bylo až překvapením kdo vyhrál, jak tvrdil Milhaus mlaďasové jěště jim teče becherovka po bradě a už vyhrávají závody. Byl zase jeden dobrý víkend.  Jezdíme i na závody tady v okolí a reprezentujeme náš club i teami, které mezi sebou taky vedou souboje. Jsou to závody v Mezirolí, Chranišově, Kynšperk,VelkáHleďsebe a Poděbrady. Většinou naši borci stojí na bednách a jsou ohodnoceni i nějakou cenou. Nejvíce jezdí Bauer, Klein, Klíma, Klíma, Majoroš, Lexa, Povolný a ostaní asi neumí. Náš nejstarší člen clubu Ondrej GURIN slavil životní jubileum bylo krásných „ 70 „ a to si zaslouží malou oslavu kterou mu připravil club na Kocandě, přišli mu popřát i bývalí členové clubu protže je mezi námi dobře. Ondra dostal dost dárku hlavně tekutých a ty se načali. Club mu věnoval broušený korbel se znakem clubu.  A je tady hlavní závod clubu o Pana mistra je to svátek, jedeme na Bonětický rybník u Boru večer postavíme tábor a nastává noční rej. V před večerem naši dědkové postavili na stůl dobré bumbání na počest jejich vnoučat tak nazdraví vnoučata.Večer jsme nedočkaví jak proběhne losování, los určil místa a všichni se vrhli jak rychle vylepšit svoje palposty.Sekaly, řezaly a různě upravovaly svoje místa. Potom bylo papání, pití zpěv a různé veselí. Ráno jsme posnídali a po dobré kávičce jsme se rozešli na start,počasí nám velmi přeje, mlha, vyjasnění, hetcování na to kdo je slaboučký jako myší bříško. Někteří naši borci byli trošičku na nervově labylní (Milhaus) seděl vedle našeho Panči a vadilo mu strmý břeh, větvyčky a skrátka byl na něho velký tlak proto že Bambus byl též lehce kouslí nešli jim ryby. Kdo bude poslední toď otázka do pranice. Po první poločase jsme všichni na dobré svačince, dojídáme večerní menu, pečená žebra, klobasy a ovoce, zelenina. Po dobrém posilnění jdeme do konečného boje, jak to dopadne, kdo bude mistr a jeho picmoch.Je konec rozhodčí jdou měřit a sčítací komise v caravanu na ručním PC provádí sečtení a sestavení pořadí. Všichni jsou podpřístřeškem čekají , jsou to nervy tak náš prezidet už jde, poháry jsou vystavené to je nádhera, prezidet začíná jak naschvál s tím co skončil předposlední. A tady je vítěz našeho 19 ročníku a titul vybojoval J.Šlechta. Večer proběhl velmi dobře dorazili jsme všechno aby se nic nevezlo domů. Potvrdilo se heslo“ Není důležité se účastnit ale zvítězit.“  Skoro poslední závod roku byl na Kocandě byl to Feeder cup kde byli všichni srdečně přijati palizou, večer popili a ráno nastoupili k velkému boji o fedeer cap. Závod začal velmi vlažně a pohodově, všichni nachytali a výsledky jsou tady, vítězí F.Bauer  Okoun Cup 2011-12-11 Březová se jeví jako dobrá voda na okouny, jdou tady lépe jak na Orlíku. Ráno jsme se sešli na parkovišti řekli parvidla a vyšli na lov okounů. Byla kosa jako sviňa -4 C° ale měli jsme čajíček i kávičku v termoskách. lov probíhal urputný byli borci co nechytli nic, okouni v průměru 28 cm – nej byl 31cm a nejmenší 24 cm celkem se chytlo 14 ks okounů. Vítězem se stal náš pepanáhoda-J.Lexa.       A poslední akci je posezení z našema holkama Club vždy hradi večeři a přípitek k novému roku, naše holky dostanou potom vždy kytičku jako pozornost. Na těchto večerech se probere strašně moc věcí, jako co kde, proč, naco a jak. Jsme rádi že jsme parta kde i naše polovičky mají své místo, sranda a veselí je naše krédo.

Milhaus je na pracovním táboře aby byl pln síly pro svého mistra

2012 – Začal nám nový rok a jsme všichni připravení na jeho průběh, Jménem celého vedení clubu bych chtěl poděkovat všem co něco udělali pro náš club v roce 2011
Náš club má v součastné době 16 členů, všichni jsou po delší době hrdý na to že jsou v clubu. Jako první akcí vedení clubu je naše výroční schůzekterá nám řekne co se nám povedlo v roce 2011 a povedlo se nám toho opravdu dost. Byl i volební gulášek a rozdali se ceny clubu – Dřevák roku M. Machatý –  Rypák roku J.Klein nejlepším rybářem roku byl vyhlášen J.Klein Prezidentem clubu byl zvolen V.Majoroš a ten si přibral osvědčený team prezídia. Bylo stanoveno že ples který je přípravě a jeho výtěžek bude věnován na Norsko Bakkan 2012 Jsme  nadchnutý přípravou našeho plesu je  „13tý“ šťastná to číslovka, vše nám vyšlo na urověňi extra třídy. Tombola, občerstvení, bar a výčep neměli chyby.  Hosti byli opravdu spokojeni a odrazilo to i ve formě díků. Akce roku  jedeme do NORSKA na Bakkan Wahl jedeme autobusem a Lexovo multivanem, pohoda je v busu veliká nemá to chybu jídlo, pití a srandy plný kopec. Na lodi večeře a potom hupky dupky do kajutky dělat hají. Vylodění a cesta na Bakkan ráno jsme na místě, převzali jsme domy a lodě. Po obědě jsme všichni na moři úlovky se začínají kumulovat.Chytáme krásné ryby Martin R. treska 96cm, Zdenek halihut 94cm a ryby okolo 80cm je dost. Všichni máme svoje bedínky skoro naplněné.Večery byli taky super hrál se poker, prší a jiné.Jedlo se pilo se a dělali se dobroty jako Milhaus a Maruška nám udělali palačinky se šlehačko,džemem a zmrzlinkou. Jedme domů jsme spokojeni někdo více a někdo méně, celkově spokojenost. Cesta na loď dobrá a v pohodě, na lodi klídek, vylodění a směr domů. Jsme doma všichni tak že se budeme těšit a další.

Tak jedeme na první závod našeho clubu a musím říci že někteří hned na poprvé to mají na háku, ale to se pletou budou platiti. Závodů se účastnili jen jmenovaný borci a to Vojta, Jirka, Fanda, Zikmund, Pepča, David a Zdenda. V před večer jsme si udělali jako vždy pohodičku a plaskání žaludečku. Jedli jsme všechno jen zdraví, zeleninu, špek, a klobásky. Sledovali jsme hokej a popíjeli vše dobré jako slivovičku, heberevku, píčvodku, šampus a pivko. Vše na fotečkách, večer proběhl v sázení kde Šlechtové chtěli sázky ale nebyli team tak utvořili team znázvem “ Tichý Team „ sázek mraky a ráno pohodička. V noci bouřka jako sviňa ale nás to neodradí, jdeme na to. Ryby jdou velmi dobře závod je velmi dramatický všichni chtějí vyhrát sázky jsou moc dobré, ale vyčerpávající. Je konec mistrem se stal poprvé Jiří Šlechta a David se stali vítězi všech sázek, Mašle porazili Baklakli a flanděra je doma, to byl boj. Tady pár fotek jinak vše v ve fotogalerii.      Trvalo skoro měsíc než se dohodlo kde bude závod ve feedru, vyhrála Utviná na Soutoku.Jedeme v pátek a je to pohoda jedou jen věrní členové. Maruška koupil nový kotlík na vaření a tak se poprvé vařil clubový gulášek, Maruš ten se ti povedl.Večer byl v pohodě pojedli jsme a popili a dobře popili, proběhli i nějaké sázečky a bylo to dobrý. Každý si vybral svoje místo na závod. Ráno se některým stávalo hůře že (prezidente) ale u vody byl dobrý hned mu uteklo 5 ryb a jak tvrdil byly to ryby jako sviňa. Zachytali skoro všichni nejlepe Jiří Šlechta který se stal Mistrem feederu. Jinak se nám povedl zase super víkend. Ve fotogalerii foto.

Zpráva z oslav Fischstar clubu. Tak jak bylo dohodnuto celý club se přesunul na Hracholusky do kempu Radost. Jedna skupina už vyrazila ve čtvrtek kolem oběda a začala připravovat tábor clubu na oslavu. Maruška rozbalil svou kuchyňku a gulášek se začal svou vůní rozptylovat po kempu.Ostatní postavili přístřešky a začali sportovat fischstar postavil nejlepší fodbalový team všech dob Nej byl náš prezidet dal gol a na jeden nahrál. porazili jsme zbytek světa  4 : 1  A potom se jemně začalo popíjet. Na večer přijeli první hosti a to Bramasáci, začala malá před oslava.Je pátek a začínají se sjíždět členové a hosti na oslavu 20 výročí závodů o titul “ Pan Mistr Rybář “  Každý má svoje úkoly a plnit se musí o vánocích, je rozdělená závodní zóna a jsou dány čísla. Večeře stmeluje všechny co se sešli na oslavě, po večeři se začíná losovat naše pověstná karlovarská losovačka je plném proudu. Začínají se projevovat první sázky, například Echta se vsadil s Romanem že ho rozseká a sázka byla o copánek který bude useknut na špalku u ohniště. Echta vsadil proti 20 l becherovky. Večer probíhá v duchu dobré nálady a pohody, je co papata hlavně bumbáme námi vyhlášenou prohibici kterou dodržujeme a alkohol likvidujeme dle možností. Ráno po snídani jdeme na závodní místa a začíná nelítostný boj o přední místa na bedně.Naši odchovanci jako závodníci ve feederu F-1 Tóth, Dohnal a potom  Bramas team který závodí v II. lize v plavačce Špička, Stejskal, Mlčoch který si neodpustil poznámku že ty to gulášovky vyhraje. Po prvním poločase jsou výsledky velmi zajímavé na titul má naběhnuto několik závodníků. Je oběd vepř.knedl zelo a potom kávička s dobrou buchtou kterou dodala drahá polovička Zdenka, byli moc dobrý. Druhý poločas velmi zahýbal s pořadím ale nejdříve, večeře kde se podával smažený řízek,bramborový salát, steaky z vepř. krkovičky,kuřecí. Prezident připavil všechno na vyhlášení výsledků a všichni jen zírali na to co je připraveno. Prezident začal vyhlašovat výsledky našeho závodu a bylo to překvapení na překvapení, naši soupeři z F-1 a Bramasu se umístnili v dolní polovině startovního pole. Amateři s clubu jim ukázali jak se závodí v clubu, chlapci nás podcěnili. Jak říká Vojta při závodech neznám bráchu a v posteli ségru. Každy kdo byl na oslavě dostal pamětní list, clubový štítek, vlaječku a otevírák. Při slavnostním vyhlášení bylo překvapení číslo 1 Josef Panocha skončil posledním míste a z hrůzou zjistil že jeho mistr je Jiří Klein – to je na mrtvici. Večer byl OK promítali se šoty za 20 let clubu a na nich zářil náš Panča. Jinak oslava clubu byla dobrá až se všichni shodli na tom že se vše povedlo na velkou „1“ Všichni co se podíleli na organizování zaslouží poděkování a největší náš prezident Vojta a Maruška….Děkujeme

Trvalo skoro měsíc než se dohodlo kde bude závod ve feedru, vyhrála Utviná na Soutoku.Jedeme v pátek a je to pohoda jedou jen věrní členové. Maruška koupil nový kotlík na vaření a tak se poprvé vařil clubový gulášek, Maruš ten se ti povedl.Večer byl v pohodě pojedli jsme a popili a dobře popili, proběhli i nějaké sázečky a bylo to dobrý. Každý si vybral svoje místo na závod. Ráno se některým stávalo hůře že (prezidente) ale u vody byl dobrý hned mu uteklo 5 ryb a jak tvrdil byly to ryby jako sviňa. Zachytali skoro všichni nejlepe Jiří Šlechta který se stal Mistrem feederu. Jinak se nám povedl zase super víkend. Ve fotogalerii foto.

Náš poslední závod roku okuon cup 2012 proběhl na Hracholuskách a byli jsme ubytováni v penzionu Růže kde jsme povečeřeli a popili. Ráno jsme vyrazili na břeh přehrady k lovu okounů, počasí nám přálo ale okouni ne ??? Jedinýho okouna ulovil Martin Raisu a stal se vítězem, ostatní neprotestovali byli všichni druzí……..Tak ahoj v roce 2013
Rok 2012 Náš club pořádá společné posezení s dobrou zábavou a v restauraci Na blbým místě kde jsme se sešli zase jen ti nejvěrnější jako Kleinovi, Bauerovi, Povolný, Gurin, Majoroš, Lexa a Klíma. Dali jsme si dobrou večeři a popili dobré bumbání. Dobře jsme se zasmáli a pobavili. Ti co tam byli si myslí že by tam měli být všichni členové clubu. Tady pár fotek jinak foto vždy v daném roce ve fotogalerii.

Jdeme na pochod z Lokte směrem na Vary a je nás opravdu hodně nějak se nepodařilo sjednotit datum. Na pochod šli jen prezident a tajemnik Pepa s Hankou. Prošli jsme celý úsek a potom si dali oběd a popřáli si k novému roku a šli domu. tady pár fotek z cesty.

Výroční schůze clubu – udílení cen za rok 2012

2013 Tak a je tady nový rok a mi začínáme jako vždy výroční schůzi, kde nám vedení řekne co se povedlo a co budeme dělat v roce 2013. Jak jsme si řekli tak se nám vše povedlo, letos se všichni musíme zapojit do výdělečné činnosti aby bylo na Norsko. Na schůzi se taky udělovali ceny které se v clubu udělijí vždy za mimořádný výkony. Tak jako Dřevák roku – Panča J. Panocha – Rypák roku – Zikmund J.Klein – Nejlepší rybař – Fandík F.Bauer dale jsme si stanovili jak budeme pokračovat v roce 2013 Do clubu byli přijati bývalí členové a to Stanislav Mlčoch, Roman Stejskal a Vladimír Broft jun.

Sadov Jelikož v Otovicích kde jsme pořádali plesy, je sál v dezolátním stavu přesunuli jsme se do Sadova. Sál je opravdu na vyšší úrovni, bylo vyprodáno jelikož ples pořádaný clubem má velmi dobrý zvuk a lidi za náma jezdí. Hlavní cena v tombole byla LCD TV 82 cm a další hodnotné ceny. Občerstvení bylo na dobré úrovni, bar a výčep jak by smet. Ještě jednou děkuji všem členům clubu za super akci, spokojení hosti dávali najevo že příště příjdou zase…..

Závod  feeder
Feereru který se pořádá na Hracholuskách, jede skoro celý club. Maruška a Fandík připravili výborné masíčko, rozčepy byli taky i zábava. Zalosovali jsme a ráno se pláž zaplnila závodníky, byli i sázečky mezi teami.Závod vyhrál navrátil Standa, Vojta a Zikmund měli přesně stejně. Obsadili druhé místo.

Mistr prutu na rok 2013 byli jsme na Skalce u Babuse na chatě, kde jsme velmi dobře zavařili a zapařili. Největší překvapení bylo že nás všechny porazil náš elév Vladimír kterému je 9 let. Děda Standa měl radost ale chyba se vloudila když se šlo vážit Vladík ryby neměl, proč proto že mu děda dal děravý vezírek. Rada starších rozhodla v jeho prospěch.

Bambusovi na chatičku která se je oblíbenou a pohostinou boudičkou, zatím ještě ne schořela……To snad ani ne, večer Maruška usmažil řízky a byl i chleba. potom jsme se přesunuli do hospudky na zápas ČR – italy byli jsme nažhaveni, o přestávce Milhaus zalosoval čísla tak že je každýmu hodil.Vojta jak je zvykem zalosoval forhondík. Závod je dobrý někdochytil rybyčiku a jiný ne. Feeder zase vyhrál Standa asi ho budeme muset zastřelit. Byl to zase jeden super víkend.

Docela příjemným překvapením jak přípravou tak i přístupem pořadatelů. Je to závod sice na nás už dlouhý ale když jsme starší tak bojujeme jako lvi. Počasí nám moc nepřálo, lilo jako skonve ale ryby se docela chytali.

FISCHSTAR  CLUB  NA ZÁVODECH U BAMBUSE NA CHATIČCE  ČERVEN

Hlavní závod clubu Hracholusky – kemp Radost 27 – 29. 9. 2013Jak bylo rozhodnuto tak se stalo, jedeme na hlavní závod clubu o titul pana mistra rybáře. Místo určení přehrada Hracholusky kemp Radost. Jako první přijíždí Flay team a hned za ni mi Mašláci. Maruška a prezident postavili karavan s kuchyní a okamžitě se pustili do vaření pro club. Ostatní postavili přístřešek a lavice, výčep a alkohol nálevnu.Večer proběhl velmi dobře začali jsme papat a bumbat, potom se losovalo a udělovali se palposty. Večer byl jako vždy ten nejlepší, byla muzika a to AC DC na dvd kde se někteří dobře utrhl, že Já I. Ráno byla kosa jako sviňa bylo jen 1C° Maruška a Fanda připravili smažená vajíčka se slaninou a cibulkou. Byl čaj i káva, někdo si dal i léčebné pivko bylo dobré. Závod začal pro některé dobře a pro některé byl hodně slabí ba slaboučký. K trháku nasadil Zdenda jak tvrdil Jirka Šl. Bylo to od něho nesportovní, házel daleko, krmení měl lepší než on a tahal rybu za rybou. Na oběd Maruška s Fandíkem udělali Boloňské špagety se sýrem, buchty(od Povolných) , kávička a groček.Druhý poločas byl o něco lepší Vojta si to rozdal se Standou a Vojta byl lepší, krásný plotice vše okolo 33 cm. Panem Mistrem Rybářem na rok 2013 se stal Zdenek Povolný, druhé místo vybojoval náš viceprezident Martin a třetí po dobrém výkonu skončil Vojta.Další výsledky jsou v tabulce závodů. K večeři nám naši kuchaři připravili pečené koleno a dobré pivečko značky Bernard 11° bylo k tomu jako stvořené.Jinak jak se u nás říká byl to víkend s pračkou na mozek.

Martin – David – Standa – Míla – Pepa

Okoun cap Hracholusky

A pak jsme vyzkoušeli takovou hezkou zátoku. Zaparkoval jsem loď asi tak doprostřed a flákl tam smáčka. To lehké ťuknutí mne přivedlo k extázi. Na první záběr pěkný okoun a za ním pár dalších! A chytali jsme oba! Vesta mě začala škrtit, to jak mi rostly křídla. Však pořád tu byli ještě Kleinovci, o kterých jsme neměli zprávy a kteří byli naší hrozbou. Ale nevzdávali jsme se a chytali až se nám od prutů kouřilo. Již jsme neřešili, kdo z nás dvou je lepší jen jsme chtěli aby náš team vyhrál. A jak to vše milé děti dopadlo?

Zazvonil zvonec a při vyhlašování jsme zjistili, že o úspěchu Kleinovců to byla dezinformace a my jsme byly jednoznačně nejúspěšnější loď. A teď již jen rozhodnutí mezi námi dvěma. Nakonec jeden podmírový okoun v Martinově vezírku rozhodl o vítězství staronového Pána Okounů Milhouse po 13 letech.

A Jiří Klein? Počastoval mne koňským hltem skvělé meruňkovice s medem, podal ruku a řekl tu náááádhernou větu : Milhouse, byli jste lepší! Flašku dodáme.

Bože jek je ten svět krásný!

S úctou Milhouse MacFly Pán Okounů

2014 – Rok plný zvratů….

Leden – VSC výroční schůze clubu, v restauraci u Pasteláka v Horách, po udělení clubových cen byla drsná kritika…..někteří členové okolo Zikmunda začaly vystupovat s clubu jako Martin který hned odešel z clubu. Ceny clubu : Dřevák roku Josef Panocha…..Rypák roku Jiří Klein…..schválily jsem ples, clubové závody a hlavně Norsko 2014.

únor – Ples se nám povedl bylo vyprodáno a tombola byla na úrovni, hlavní cena LCD televize Samsung, občerstvení gulášek, koleno, steak, chlebíčky a jiné dobroty. Hosté se bavily až do rána to je do 4 hodin.

duben – První závod roku feeder, na Hráchach, jedeme všichni, ubytování v chatkách, a hlavní budově, Maruška připravil gulášek a na ráno švédské stoly.Večer proběhly sázky a dobrá pijatika,závod má velké překvapení vítězem se stal Maruška alias Pepanáhoda….

květen – Plavačka – Utviná jsme na Utvině je MS v hokeji Maruška přivezl TV a sledujeme hokej, večer pohoda, grilovačka, pivečko i něco lepšího jako Jacek….ráno na místa a závod začal, ryby šli dobře a vítězem se stal David Š.

Hlavní závod clubu se uskutečnil brzy, jelikož v září jedeme do Norska na ryby. Závod se konal na Hráchách v autokempu, Maruška připravil jako vždy dobroty na gril, polívku, vajíčka na špeku a cibulce, losování řídila sportovní komise. Vítězem se stal M. Šlechta….byl to super víkend.

Expedice Norska nastal den D a club vyráží na ryby do Norska na Vik Brigge nastal nám problém parta okolo Zikmunda jede samostatně a jinudy. Protože byli rozhodnuti že po Norsku končí v clubu, škoda ale jejich. Další problem byl že náš Panča neumí tankovat na kartu ve stojanu, jsme na místě ubytováni jsme všichni a v pohodě. Byl to úspěšný zájezd nachytali jsme všichni rekordní úlovky, Pak nastal třetí problém Bambus a jeho tchán zabavili slovákům bednu a Martin to musel potom vyřešit….to bylo co jsme viděli Zikmundovu partu, ráno se vypařili a tím byl jejich konec v clubu.

Měli jsme i pěkná výročí v clubu náš prezident Já I. Vojta slavil krásných 60 roků Jak říká mlaďas Standa je o půlroku mladší taky slavil krásných 60 roků Naše Maruška & Pepa slavil krásných 55 roků Panča taky slavil bylo taky krásných 50 roků

2015 A club žije stále dál….. Výroční schůze clubu konstatovala odešlo 7 členů všichni usoudili že nám to nevadí. Zdravé jádro zůstalo…. Dřevák roku…Filip Šlechta….Rypák roku…Jiří Šlechta…….. prezidentem clubu zvolen Josef Lexa

Ples č. 15 vyprodáno, bohatá tombola, super občerstvení, ceny super. Jídlo, bar, tombola, pivo všechno prodaný ve 2 hodiny v noci nemáme nic…..

Velký závod pro veřejnost…..uspořádali jsme závod v rybařině na rybníku Bramasák v Hroznětíně jelikož to umíme přihlásilo se 64 závodníků. Vítěz vyhrál prasátko o váze 180 kg, hned druhý den si pro něj přijel….

Hlavní závod clubu o titul PMR 2015 Komise rozhodla uspořádat hlavní závod clubu na Vltavě Kořensko proběhlo několik sázek mezi sebou a v hospodě vzpomínají na nás do dnes….hlavně na Romanovo Rašku a pověstný čtyřbob….titul získal náš Panča & Panocha celý víkend se nám suprově povedl byli to závody na 1….

2016 Úspěšný ti rok …. Začínáme jako každý rok výročkou našeho clubu…počet členů 14, nejlepší rybář roku…Okurka & Šlechta… Dřevák roku…Filip Šlechta…Rypák roku… Okurka & Šlechta…Prezidentem zvolen… J.Lexa

PLES č. 16 SADOV Uspořádali jsme 16 ples v obci Sadov vyprodáno, tombola TV Samsung, Lednice Candy, automatická pračka, horské kolo a prémie Zájezd do Norska…občerstvení a bar vyprodáno všechno.

NORSKO VIK BRIGGE …… Pořádáme zájezd do Norska a to vypravujeme autobus, pro členy clubu a pozvali jsme příznivce clubu dohromady 32 rybářů, jede i vítěz tomboly…. v autobuse super zábava utíkalo nám jako když jedeme šinkanzenem v japanu…Všichni účastníci zájezdu vracely ty hnědé podšálky, nachytali jsme bedny ryb a byli jsme spokojeni….snad zase jindy

Feeder a plavačka na Labi … Mlékojedy… Jedeme na Labe do Mlékojedy, budou tam závody a to dvoukolové Feeder a potom plavačka …. rozložily jsme tábor, připravili kuchyň, bar a pípu, ohniště( přenostný) večer losovačka na oba dva dny…zábava a sázečky….vítěz Pepanáhoda….

PAN MISTR RYBÁŘ … Kořensko Na Kořensku se nám líbilo tak tam jedeme znovu v kempu se na nás už těšili takový blázni se tam moc nevyskytují…ubytování super, pití zajištěno, losovačka, přesun do hospůdky, večer super šli jsme brzy spát… ve 3 hodiny ráno, nás čekají závody…Vyhrál Panča… přesunuli jsme se do hospody a lamkomec PANČA nedal ani panáka na vítěztví…..hamba mu…..

NA RYBNÍKU .. RADOST.. Roman a David uspořádali oslavu svých narozenin na rybníku Radost… od pátku do neděle. Bylo nás tam hafo…všechno jsme připravovali společně. Atmosféra na rybníku super…na většinu oslavy byla uvalená ze 75% cenzura. Kdo tam byl tak podepsal mlčenlivost……