Mašle team

Vojtěch Majoroš
Josef Lexa

Členové teamu

Tento team vznikl protože jeho kapitán J.L. zvaný Maruška se nechá vždy vyprovokovat k nějaké sázce a mi to pak odsere……….Naše sázky většinou vyhrajeme ale i prohrajeme z důvodů že náš člen teamu Martin na nás nemá čas, nebo něco jiného??? Ale mi se nedáme nejhorší a největší bitvy jsou s Baklakli teamem.Zikmund a jeho banda je vždy připravena, ale narazí vždy na tvrdý odpor dvojice z mašle (Vojta + maruška) Při našich kláních máme přísně zakázáno od Fandy podávat jejich kapitánovy “ špek “ v jakékoliv podobě a to uzený, vařený, syrový a skrátka špek je zakázaný.Jednóóóóó mu hodně nesedl po 2 l. slivovičky si odplivnul asi 7 litru.Prééééééé to bylo ze špeku od Marušky.(umysl skolit soupeře se neprokázal). Ty to souboje se konají vždy na nějakých závodech kterých se účastníme, Jak říka Vojta v tomhle boji nezná bratra a v postely sestru. Po delším rozmyšlení jsme nominovali do našeho teamu naději clubu Páju Klímu, musíme se nějak chránit protože náš dlouholetý člen Martin nás nechává na holičkách a to už několik roků. Neustále platíme Baklekli nějakou flanděru a už toho bylo dost, dost bylo Baklekli. V sezoně 2012 jim to nandáme že se jim bude kouřit z řiti.  A je to tady první závod o flaštičku mezi Mašlí a Baklekli na clubových závodech. Jsme jenom dva a tak to nandáme Baklekli jako nic Zikmund je nešťastný prohráli jak se říká  Kde udělali soudruzi z Otovic chybu. Zpráva o závodním roce 2012 jsme na tom v letošním roce velmi dobře ze 6 počítaných závodů jsme 4x vyhráli nad Bakklekli a ze 3 závodů z Tichým teamem jsme na tom 2:1 Na posledním závodě jsme měli posilu nevídanou, náš Martin nás poctil svým bojem o flaštičku, je našim velmi dobrým závodníkem. Taky jsme vyhráli. Poslední boj byl na Kocandě a naši soupeři z Baklekli vyhráli a snížili skore na 4:3

A je tady rok 2013 a mi se pustili do souboje z Baklekli teamem na nože, jsme na tom mnohem lépe než loni. Náš team v komletním složení uděluje jednu porážku za druhou. Po 4 závodech vedeme nad Baklekli už 3 : 1 a to potěší, hodně..…………..naši soupeři po těžkem boji vyrovnali na 3:3 ale poslední boj na clubových závodech jsme vyhráli a nedali Baklekli šanci nás porazit. Celkově jsme vyhráli 4 : 3

A je tady rok 2014 náš první závod je závod ve feederu a mi jsme se pustili do Baklekli jako nikdy Zikmund měl pindy jak nás rosekají. Po závodě tvrdili že nás prej nechali vyhrát, tak vedeme 1 : 0  No a jsou tady závody v Kynšperku nová sázečka s Baklekli a hele oni nás nechali zase vyhrát a proč žeby byli tak slaboučký? Baklekli nám nabízel svého koně k přestupu, no Zikmund je slaboučký. A je to hned 2 : 0 pro nás..

Je tady závod v plavačce o titul Mistr prutu FC a to je důvod k dalšímu souboji mezi Mašlí a Baklekli jdeme do nich ale nějak se nedařilo Vojtovi a to se mu stane tak jednou za 10 let. Baklekli nás poráží a snižují na 2:1 Na závodech FC to bude veliký boj.

Jelikož náš kapitán přerušil veškeré sportovní a přátelské stiky s Baklekli team, tak již budeme informovat o našich soubojích jen všeobecně ze závodů které budou na pořadu dne.

Rok 2015 Je slabší na sázečky mezi teami, ale přesto se nějaká ta sázečka uskutečnila. Na feederových závodech se to povedlo, sekli jsme to se všema a to se vyplatilo. Naše zásoba v různých lahvičkách jako Honza chodec, Jack medový, zelaná no budeme mít co bumbat skoro celý rok.

Rok 2016 byl pro náš team docela pohodový, několik sázeček jsme vyhrály a náš bar se krásně zaplnil. Jezdili jsme i na závody tady v okolí a výsledky jsou velmi příznivé.

Rok 2017 začal velmi dobře clubové závody se táhnou jako smrad, ale doufáme že se to zlepší.

K nahlédnutí foto na:   www.masleteam.snadno.eu