Společné večery

Naš club jako poděkování našim ženám, vždy na konci roku pořádá společnou večeři. Tu to akci pořádá už od založení tedy přesně od roku 1996 po roce 2002 střídavě jak to šlo. Club vždy hradil večeři a přípitek k novému roku, naše holky dostali potom vždy kytičku jako pozornost. Na těchto večerech se probere strašně moc věcí, jako co, kde a jak. Jsme rádi že jsme parta kde i naše polovičky mají své místo, sranda a veselí je naše krédo.

Rok 2012 Náš club pořádá společné posezení s dobrou zábavou a v restauraci Na blbým místě kde jsme se sešli zase jen ti nejvěrnější jako Kleinovi, Bauerovi, Povolný, Gurin, Majoroš, Lexa a Klíma. Dali jsme si dobrou večeři a popili dobré bumbání. Dobře jsme se zasmáli a pobavili. Ti co tam byli si myslí že by tam měli být všichni členové clubu.  Tady pár fotek jinak foto vždy v daném roce ve fotogalerii.

Rok 2013 – Jelikož nebyl zájem o pořádání večeře společně s našemi polovičkama a milenkama byla ta to akce zrušena. Proč proto že se někteří nepřenesou přes to že tam mají své polovočky.

Rok 2014 – Je to stále stejné někteří jsou vždy zaneprázněni tak na clubové akce nechodí, budu je pranýřovat na stránkách “ Síň hamby „Na večeři byli jen ti nejodanější co se účastní skoro vždy. Majoroš, Lexa, Šlechtové, Stejakal. Zhošená kvalita fotek jen mobil.

Rok 2017 – Po dlouhé době jsme uspořádali společný večer naše clubu, pozvali jsme naše drahé polovičky na Svatomartinskou husičku a Svatomartinské vínečko. Sešlo se 20 členů našeho clubu a večeře byla super, pobavily jsme se o všem možném. Tak snad zase brzy na shledanou.