Fly team

Rais Martin
Machatý Miloslav

Členové teamu

Jediný muškařský team v clubu.

Tvoří ho Martin Rais (RedFly) a Miloslav Machatý (MacFly).

Vzhledem k nově přijatému staronovému členu našeho klubu Stanislavovi Mlčochovi, přezdívanému „Velký učitel“ neboť nás nepřímo k muškařině přivedl, doufáme, že se stane posilou našeho teamu. Tímto mu házíme lano!!!!

Oba muškaří od roku 2005 s většími či menšími úspěchy. Mimo mušky se věnují i vláčce, nejlépe z loděk. Pravidelní pořadatelé a účastníci námořních bitev a náročných muškařských výprav do jihočeského kraje na Vltavu.

Náš tým začal s muškařením na domácích vodách: Teplé, Ohři a hlavně Rolavě, kde v lovu „Hltounů“ (siven americký) získávali první zkušenosti a ostruhy muškaře. S postupem času začali svůj okruh oblíbených vod rozšiřovat na romantickou Střelu, krásnou Vydru a v poslední době zejména dobře zarybněnou Vltavu u Rožmberku a Vyššího Brodu. Naším heslem je : Vidím rybu – chytím rybu.

Muškařské výpravy Fly týmu.

Na začátku naší kariéry jsme otipovávali více či méně atraktivní vody našeho kraje. Když si představíte, že jste zabroděni v tichu této džungle a vnímáte jen sebe, krásnou přírodu a někde tam pod hladinou……

A nyní již trochu akce. Říčka Svatava. Zajímavé je sledovat výbavu z této doby. Milhouse má na sobě neoprenové prsačky o síle 4mm, které sice vodu nepropouštěly dovnitř, ale bohužel také ani ven. Po pár hodinách rybaření fungovaly jako zeštíhlující prostředek na bázi nadměrného pocení.

Výprava jedna z úplně prvních na Střelu. Milhouse opravdu vzápětí na tom poli trénoval náhozy a Standa nás tam vedl jak odborný dozor. Také nám ukázal „jak na to“ . Byl ten den nejúspěšnějším lovcem. Druhý byl Martin a Milhouse …… bez ryby.

Naši muškaři ale jak jim říkáme mi  Mucho lapky se taky a velmi rádi účastní clubových akcí, do konce provádí i sázečky mezi teami. Možná by vyhráli kdyby to bylo v mucho lapkách.

Tak na našich halvních závodech jsme to zase sekli a projeli jsme všechno ale nebojíme se jdeme do nich. Scháníme do teamu třetího borce.

Jsme  velmi dobrý team ale chybí nám jeden parťák do teamu, tak kdo chce z clubu být v nejlepším mušák teamu. Prohráváme skoro všechny sázečky mezi teami v clubu.