Výroční zpráva 2011

Výroční zpráva za rok 2011

Jménem celého vedení clubu bych chtěl poděkovat všem co něco udělali pro náš club v roce 2011
Náš club má v součastné době 16 členů, byli přijati dva nový členové a ti na závodech potvrdili přijetí do clubu. Jsou to Josef Panocha a Pavel Klíma.
Nejdříve řeknu co se nám za tento rok povedlo a na co můžeme být pyšný. Povedl se nám dobře zorganizovat ples a jeho výtěžek se nám po letech trošku zlepšil a byl dán na Norsko.
První clubový závod v plavané o titul mistra prutu konaný na Soutoku u Toužimi byl po stránce organizace dobře připraven, byli jsme zase pospolu a sledevali jsme v přírodním hledišti MS v hokeji. Dobře jsme pojedli i popili, děkuji Fandovi za přípravu jídla. Mistrem se stal David Šlechta ještě jednou blahopřeji.
Za další někteří naši členové jezdí na závody tady v okolí Chranišov, Mezirolí, Kynšperk a Riviera a jsou úspešní vždy se umístnují na předních místech. Také jim děkuji.
Club připravil našemu nejstaršímu členovi Ondrovi Gurinovi malou oslavu k jeho 70 desátinám na Kocandě, na památku věnoval club malý dárek, kde se setkali i bývalí členové clubu a bylo vidět že se rádi vracejí do svého mateřského clubu aspoň na nějakou oslavu, mi je rádi uvidíme. Děkuji Kocandě…….
V září se pořádal hlavní závod clubu a to na Rybníku Bonětice u Boru, závody byli dobře připravený a večer proběhl jako vždy v pohodě, Maruška a Pája se o nás všechny dobře starali vařili a smažili jako o život. Proto jim vyslovuji pochvalu clubu. Ostatní členové se postarali o místa k lovu tím že vyřezaly nějaké stromky a keříky no asi tak 10 kubíku.
Losování a celý závod si myslím proběhl velmi dobře, nachytaly se i nějaké ryby a to potěší, mistrem se stal Jiří Šlechta.
Musí ale připomenou že v roce 2012 budeme ty to závody organizovat již po 20té, to je a myslím obdivuhodné že tento club je stále života schopen.
Dále proběhl závod ve feedru který připravili kluci z Kocandy, děkuji Fandovi za to že za sponzoroval občerstvení na závod. To proto že asi vyhrál tento závod. Posledním závodem byl okoun cup na Březové Vyhrál náš Pepanáhoda.
Po delší době jsme uspořádali clubovou večeři a byla velmi pohodová a účastnilo se ji dohromady 20lidí. Super akce a potěší vidět i naše holky.
Poslední akcí je náše rybyáda na kterou chodí stále ti samí lidi, chce to lepší účast. Letos se nekonal pro nevhodný termín.
Dále si myslím že naše kronika a vebové stránky jsou na dobré úrovni a proto se musím pochvalit.
Naše stránky za rok navštívilo 5215 lidí a to třeba N.Z. USA, Australie, Norska, Slovenska a jiní.
Ale také musíme říci co se nám nepovedlo – Někteří nenosí nášivky clubu, kdysy byli průkazky, trička a mikiny které nemají všichni. Co s tím ??? Vyhlášení nejlepšího rybáře clubu je opravdu problematické. Zpracování pro letošní rok navíc připravil David a proto mu děkuji za zpracování všech dat. Naopak rypák a dřevák roku je udělován skoro objektivně. Chce to opravdu dát někomu kdo si to zaslouží – recese je to ale hlavní.
Stále jsou členové co se moc nezapojují, proč. Asi nic nezkazí.
Stále se nám nějak nedaří opětovně naše střety a závody natáčet na video a fotky, jsou taky poskromnu. Kdysi všichni dychtili po videozáznamu ze závodů a dnes nic, škoda.
Na výroční schůzi by se měli přednest a navrhnou nějaké změny k dobrému. Stále věřím a doufám že náš club je ten co žije asi nejdéle v ČR.

Co nás asi čeká, myslím nové prezídium clubu které bude zvoleno.
Já mohu jen naznačit a doporučit co by se mohlo udělat v roce 2012.
1.- Určitě organizace plesu, občerstvení, kvalitní tomboli – výtěžek určitě na Norsko.
2.- Připravit naší již 5 expedici do Norska Bakkan Wahl – harmonagram cesty.
3.- Připravit naše clubové závody plavačku, feeder cup , hlavní závod, okoun cup, clubovou večeři, rybyádu, to je základ našeho clubu.
4.- A to nejhlavnější je pro všechny členy clubu příprava 20ti let našich hlavních závodů o titul PMR. Myslím že do příprav by se měli bez jakých koliv výmluv zapojit všichni. – rozhovoříme se v diskuzi o pořádání závodů a pozvání hostu.
Zkusit zajistit clubové mikiny, nášivky a samolepky clubu. Propagace je malá.
5.- Vyhlášení soutěže o ulovení největší ryby clubu, vítěz obdrží pohár na vs.

Jěště jednou všem členům clubu děkuji za to že ten to club žije, má stále svoje kouzlo a patří mezi nejstarší club v ČR.


V.Majoroš – prezident clubu