Výroční zpráva 2013

Zpráva vedení clubu za rok 2013.

Jménem celého prezídia clubu bych chtěl poděkovat všem co něco udělali pro náš club v roce 2013

Náš club má v součastné době 19 členů a stále jenom jednu ženu Jiřku – proč !

Nejdříve co se nám za tento rok 2013 povedlo a na co můžeme být pyšný. Povedl se nám dobře zorganizovat ples na novém místě v KD Sadově kde úroveň a zázemí je opravdu na vysoké úrovni a jeho výtěžek se nám po letech trošku zlepšil a byl dán na Norsko 2014

Tak jedeme na první závod našeho clubu a musím říci že někteří hned na poprvé překvapili sebe i jiné členy clubu protože tak hojnou účast jsem opravdu nečekal. Jsem rád a to že celí club jezdil na pořádané závody kde pohoda a strávený čas z kamarády má něco do sebe. Na webu je síň hanby a tam vkládám ty co nás mají na háku.

Za další někteří naši členové jezdí na závody tady v okolí a reprezentují své teami a club. Chranišov, Mezirolí, Kynšperk jsou úspěšní vždy se umístňují na předních místech. Také jim děkuji.

Vznikli nové teami v našem clubu a to Fly team Machatý & Rais a Barabi team Mlčoch & Stejskal & Povolný & Broft jun.

Náš club uspořádal své hlavní závody na Hracholuskách kde je dobré zázemí ale změna místa a ryba je jistá. Závody byli velmi dobré, vedení se postaralo o své členy dobře, jedli a pili co hrdlo ráčilo. Vítězem se stal Zdenda Povolný a jeho panoš Fanda přijal svůj úděl super recesně. Jedině Jirka Šlechta měl keci na vítěze a měl skoro pravdu.

Další velkou akcí clubu byl okoun cup který se pořádal na Hracholuskách, jelo se už v pátek byl zajištěn penzion kde byl prakticky náš hlavní stan. Večer byl jako vždy o dobré náladě a oslavě víkendu. Ráno byli všichni po Hracholuskách rozptýleni na svých lodích a kocábkách kde se snažili ulovit nějaké okouny

Prezídium neuspořádalo clubovou večeři, Je škoda že se někteří stále straní akcí pořádaných clubem.

Poslední akcí roku je naše rybyáda na kterou chodí stále ti samí lidi, chce to lepší účast. Není nic lepšího než během svátků kdy jste přežraný si udělat krásnou procházku okolo řeky. Je třeba něco udělat pro svoje zdraví.

Dále si myslím že naše kronika a webové stránky jsou na velmi dobré úrovni a proto se zase musím pochválit. Chce to vyřešit práci administrátora webu kdo to bude dělat.

Naše stránky za rok navštívilo 11 732 lidí a to s celé evropy.

Zpracování pro letošní rok navíc připravil David a proto mu děkuji za zpracování všech dat. Naopak rypák a dřevák roku je udělován skoro objektivně. Chce to opravdu dát někomu kdo si to zaslouží – recese je to ale hlavní. Chce to ale našeho Dřeváka taky udělit tomu kdo si ho zaslouží.

Stále jsou členové co se moc nezapojují, proč. Asi nic nezkazí.

Ale také musíme říci co se nám nepovedlo –

Někteří nenosí nášivky clubu, kdysi byli průkazky, trička a mikiny které nemají všichni. Co s tím ???

Stále se nám nějak nedaří opětovně naše střety a závody natáčet na video a fotky, jsou taky poskromnu. Kdysi všichni dychtili po videozáznamu ze závodů a dnes nic, škoda.

Na výroční schůzi by se měli přednést a navrhnou nějaké změny k dobrému. Stále věřím a doufám že náš club je ten co žije asi nejdéle v ČR.

Co nás asi čeká, myslím nové prezídium clubu které bude zvoleno.

Já mohu jen naznačit a doporučit co by se mohlo udělat v roce 2014.

– Určitě organizace plesu, občerstvení, kvalitní tombola – výtěžek určitě na Norsko 2014

– Připravit naše clubové závody plavačku, feeder cup, hlavní závod, okoun cup, clubovou večeři, rybyádu, to je základ našeho clubu.

– Zkusit zajistit clubové mikiny, nášivky a samolepky clubu. Propagace je malá.

Ještě jednou všem členům clubu děkuji za to že ten to club žije, má stále svoje kouzlo a patří mezi nejstarší club v ČR.

Naše heslo clubu „ Ať je září nebo leden fischstar club je jenom jeden „