Plesy v Otovicích – Sadově

Uspořádání plesu je na nás na členech clubu máme jisté plány které chceme realizovat ktomu je zapotřebí financí. Chceme uspořádat expedice na rybolov do Norsku, proto jsme se rozhodli uspořádat v obci Otovice Rybářský ples. Na schůzi bylo dohodnuto že každý se musí zapojit nad své síli. Jde o jméno našeho clubu, vedení pověřilo Jirku K. aby zajistil sál v Otovicích – Intermontu. Zajistili jsme tombolu která byla jak se říka “ OK “ připravili jsme občerstvení a jak teplé tak i bar kde bylo vše k chuti.Lístky byli vyprodané hned neboli ihned, čekalo nás 350 lidí kteří se chtěli bavit.Tombola byla tak atraktivní že lístky  byli prodány za 20 minut. Hlavní cena tomboly byla barevná televize,kterou vyhrál jeden z našich členů ale rozhodli jsme se jí věnovat dětem do školy.Panča dostal náhradu v penězích hamba mu. Během plesu už bylo slyšet  že takový ples tam ještě nebyl. To že tam lidi tahaly různé chuťovky,chlebíčky a alkohol bylo proně normální a najednou obrovský překvapení pro ně bylo že tam je za ceny které jsou lidové vše počínaje jídlem a pitím. Končíme vraních hodinách jsme spokojeni a hlavně naši hosti.

Rozhodli jsme se že ples budeme pořádat i za rok jsme připraveni, ples se nám vydařil jěště lépe než ten loňský. Krásné zjištění naše plesy jsou stále přitažlivější jak to, proto že tombola,občerstvení a obsluha v baru je na úrovni. Zasadily jsme tradici která je v Otovicích zakořeněna a celé okolí se už v létě pta na datum pořádání plesu. Tady pár fotek z kroniky jak se nám daří pořádání plesu. Na našem plese vystupoval taky vítěz televizní soutěže o titul „“SUPERSTAR „“ Zbyněk DRDA který našim hostům zazpíval to co v televizi nadšení nebralo konce, foto z kroniky clubu.

Rok 2011 ples v Otovicích – pořádáme další ples který je už 12tý všichni členové nasadili tempo tak aby bylo vše v tom nejlepším uspořádání plesu.Byla zajištěná tombola na výborné úrovni všem děkuje vedení clubu, děkujeme K.Ečerovi za velmi bohatou tombolu kterou zajistil. Lehký popis plesu bylo vyprodáno, všechno občerstvení vyprodáno, vyčep a bar skoro vyprodáno, tombola vydána, zbytek vydražen. Hudba byla dobrá tanečníci tančily ještě ve 3 hodiny ráno. Ples má ohlas přijeli na něj i hosti z Kladna a Kadaně. Jsme rádi že lidi jezdí až k nám. V okolí probýhalo několik plesu ale ten náš byl asi nejlepší ohlas hostů co šli domů. Světčí to o tom že jsme připravili dobrý ples.

Foto v Galerii Ples Otovice 11

Rok – 2012  Ples v Otovicích proběhl v nejvyšší kvalitě a organizace, všichni členové se účastnili plesu a rukou svou přispěli ke kvalitě a dokonalosti. Byla zajištena kvalitní tombola a občerstvení bylo z posledních plesu vůbec nejlepší. Jenom namátkou ples vyprodáno, tombola na 1, občerstvení na 1, bar na 1, výčep na 1 celkové hodnocení našich hostů bylo na velkou 1. Musím taky pochválit všechny co v před večer a v sobotu ráno se podíleli na přípravě všech věcí k plesu, jako oblož.mísy, chuťovky, chlebíčky a jiné práce. Všem děkujme – prezídium.

Tady pár fotek a ostatní ve fotogalerii.

Rok – 2013 Sadov Jelikož  v Otovicích kde jsme pořádali plesy, je sál v dezolátním stavu přesunuli jsme se do Sadova. Sál je opravdu na vyšší úrovni, bylo vyprodáno jelikož ples pořádaný clubem má velmi dobrý zvuk a lidi za náma jezdí. Hlavní cena v tombole byla LCD TV 82 cm a další hodnotné ceny. Občerstvení bylo na dobré úrovni, bar a výčep jak by smet. Ještě jednou děkuji všem členům clubu za super akci, spokojení hosti dávali najevo že příště příjdou zase…..

Rok – 2014 Sadov – Všichni členové a jejich polovičky se zapojili do příprav našeho plesu který nese číslo 14 Pořádáme ho v KD v Sadově kde se nám opravdu moc líbí, měli jsme vyprodáno a občerstvení jako vždy na 1 , tombola byla velmi pěkná. Náš ples navštívil i předseda Karlovarské MO M. Balhůšek s dcerou, dále nás navštívil až z Přeštic Václav Louda se svou ženou a byl spokojen.

Rok – 2015 Sadov Jelikož se naše základna zmenšila, tak jsme přesto pořádali již  “ 15 „ ples fischstar clubu. Jako vždy jsme pro naše skalní hosty připravili občerstvení jak se patří, novinka byla v tom že náš barman David míchal coktejlové nápoje – super. Hosté se bavily úplně super tančili i stolech. Hlavní cena byla  automatická pračka – hned byl oní boj v kupování tombolových lístků. Touto cestou Všem děkujeme…..Foto v galerii.

Rok – 2016 Sadov – Dne 27 února proběhl 16 ples Fischstar clubu Karlovy Vary jen stručně,,,, vyprodáno 220 hostů, tombola : Zájezd na ryby do Norska, televize, pračka, lednice, jízdní kolo a další hodnotné ceny byli vydány. Hosté se bavili tancem při dobré hudbě, pojídáním kvalitního občerstvení, popíjením míchaných koktejlů, žízen zaháněli výborným pivem zn. Krušnohor a to 12, 13, 14 tmavou a 17 polotmavou, které nám dodal tento sponzor, Všem děkujeme …….

Rok – 2017 Sadov – Fischstar club uspořádal ples pro veřejnost a příznivce clubu, tombola byla velmi dobrá automat. pračka, TV a dalších 150 cen. Jelikož někteří hosté neustále kybycovaly a věčně byli nespokojeni tak jsme se rozhodly ples 2018  již nepořádat……