Polička 02 závod 24h

Jedeme na Poličku, protože se Hradec nekoná.

Někteří jeli napřed a jiní jedóóó ke Klainum na chatičku, bude opijáda.

Jsme přivýtáni bráchou od Zikmunda, rozlejvá první panáky slivovičky. Dobrý segedín a zase slivovička. Ráno bylo zle jen Vojtovi prééééé mu nesedla grepová limoška co popíjel k slivce.

Dalo by se tvrdit,  že to byl skoro atentán na Vojtu, grepovka musela být stará jako on. U kauflandu se ho ptala nějaká paní když si právě odplivl skoro 6 litrů. Jesti mu není zle – odpověděl že ne. Ostatní postavili náš tábor, kde jsme měli naší základnu na soutěž v rybolovu. Naši kuchaři připravili večeři a to smažené řízky, ostatní co chodili kolem nechápali co se tam děje? Je to hospoda nebo co!!!! Ono se tam vaří, točí pivo,hraje na kytaru a zpíva.

Nastupujeme na palposty a jak se říká na hřišti neznám bráchu a v posteli ségru – jdem na to.

Jsou teamy co zachytají a jiní ani náhodou! Jako Zikmund s Fandóóó. Zato Jiřka a Vojta s krásným názvem svého teamu “ PINDA „ byli dobří!!! Každou rybu zapili panákem ferneštu a když došel šli do slivovice, pak tam předváděli divadlo tím že Jiřka předváděla ženu co má starého pardála, kupmi kožich na zimu, Vojta kontroval koupil jsem ti auto a ani jsi mi nedala. Se nediv když ležíte furt oba. Kolem jdou postávali a nevěřili co slyší, to bylo neustále kup a dostaneš.  Skončili na 22 místě  ze 134 teamů. Skoro všichni šli pro cenu a ti co nešli tak se těší na příště, touž snad půjdou.

Všichni se drželi pokynů našeho prezidenta Já II, který má některé zásady vžité : 1.Přečíst vodu – 2. Zalosovat – 3. Krmení na plotice a chytat kapra – 4. Být psychicky odolný– 5. Mít radost ze všeho. Jak říkáme víkend se zase povedl tak jedeme domů, jsme spokojeni.

Někteří šli na podium pro cenu tak ahoj zase za rok.

korig.