Poděbrady

Závody v Poděbradech jsou jedny z těch na které jezdíme od roku 1997 do součastnosti. Jezdíme k našemu kamarádovi Milanovi Houžvičkovi který vždy dá celý svůj domek všem co tam jsme,obsadíme ložnici i obývák s dětským pokojem jeho kluci jsou nadšeni. Jdou spát až po půlnoci. Milan pro naší tlupu zajistí autobus a jedeme do vedlejší vesnice na pečené kolena a dobré pivko. Tam se odvážeme proto že zima byla dlouhá a tady se začíná, pár fotek z kroniky a posledích závodů.

Naši členové tak jak jim velí tradice odjeli na závody do Poděbrad na lov kaprů. Byli jsme pozváni na večeři k našemu dlouholetému kamarádovi Milanovi Houžvičkovi Na závody odjelo jenom skalní jádro clubu. Tedy jmenovitě V.Majoroš – J.Klein – F.Bauer – J.Lexa – K.Ečer -J.Klíma.             Po příjezdu jsme byli odvezeni k Milanovi na večeři, kde na nás čekalo pečené koleno, pivečko a trošku alkoholu. Po večeři jsem probrali všechny cesty našeho hostitele i clubu, byly i fotky. Skoukli jsme Norsko,vŠpanělsko, Polsko a vlastě všechno, kde jsme byli.

Ráno jsme vstali a po kávičce nás čekalo losování. Losovat snad umí jen číčer !!! 1.poločas č.60 a druhý poločas č.60. Je to kouzelník. Závodů se celkem účastnilo 136 závodníků, ale my se nelekli a do boje šli tvrdě. Velmi dobře zachytali naši borci Pepanáhoda(Lexa) a Já I.(Vojta).

Umístění : na 6 místě Pepanáhoda Josef Lexa  na 12 místě  náš prezident Já I.Ostatní členové clubu byli trošku slabší, měli jen po kapru.

Na Poděbrady jezdíme stále a je to tradice zahájení závodního roku.

Fotodokumentace ve fotogalerii Poděbrady 2010