Hradec K. Stříbrný rybník 2000

Jedeme na Hradec

Všichni jako vždy, před odjezdem proběhla sázka mezi FC a Luňáky a to písemnou formou. Smlouvu podepali jejich zástupci v sázce je 40 kg pašík pěkně upečený a ktomu 1 soudek piva.

Jsme na stříbrňáku tam nás vítá pořadatel H.K. p. Burda kterého jsme pozvali na večer k posezení.

Ubytovali jsme se postavily sezení venku, grilovačku a jdeme na to. Všichni sedíme venku před chatama a naše naděje David Šlechtu a malej Oplťák točili pivko a roznášeliho  všem. Fanda s Maruškou a vůbec záložní team kuchně jmenovitě Fanda, Maruška, Martina, Marek a Hanka se starali o nás všechny bylo furt co papat. Odra zahájil naše oslavy střelbou do vzduchu tak zvaně dělobuch, no rána jako z děla. Večer probíhal jako vždy jedlo se pilo a zábava probíhala až do pozdních hodin. Ráno se všichni rozešli na svá místa kde musí bojovat v sázce je hodně z každého teamu bude vybráno jen nejlepších.Co naplat když neše nejlepší koně clubu vyhořeli jako papírek v ohništi. Nejslabší byl náš jednatel a tajemník Petr Tóthu. Za to ale patří mezi naše nejlepší teoretiky clubu. Ty naši soupeři z Luni budou zase jednou pěkně nafouklí.

Je dobojováno komise sčítá, přepočítává a vyhlašuje FC 1165 bodů – Luňáci 1188 bodů

Prohráli jsme o 23 cm

Naše prasátko a pivečko je pryč – máho team Luna ale jedou po závodech hned domů tak rozhodli

večer ste nás postili dali vše jako kdy bychom byli z FC jedeme domů, dejte 1500,- Kč a prasátko je vaše tak ho snězte,vzaliprachy hamba jim. Večer zábava i pořadatelé z Hradce přišli na naší večerní párty jsou u nás jíme a jako vždy……….. Všichni viděli partu která se jen tak nevidí. Hradečáci doufáme že se vám podaří udělat závody i příští rok. Ráno balíme a po dobré snídani jedem domů. Snad za rok ????????

Foto z kroniky.

Dodatek v Hradci se závody nekonají do roku 2005